Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Javítanák így a telefonom?

Javítanák így a telefonom?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy telefonom, aminek sajnos betörtem a kijelzőjét. Én voltam a hivás, vigyázhattam volna rá jobban is. Viszont ha ez alatt valami panel romlik el, aminek nincs köze a betöréshez, és ahhoz, hogy ezt kicseréljék garanciában, ahhoz a kijelzőt is cserélni kellene. Ilyenkor mi van? Kicserélik kijelzővel együtt? Vagy azzal, hogy betörtem a kijelzőt, már semmi garancia nincs rá bármi is romoljon el rajta?
2015. máj. 6. 13:11
 1/2 Tengor ***** válasza:
Nem fogod tudni bebizonyítani, hogy a panel gyártási hibás volt, és nem a törés hatására ment tönkre. Ha a szolgáltatóval javíttatod a készüléket, akkor a garancia élni fog tovább, és ha ezután megy tönkre benne valami, akkor azt garanciálisan cserélik.
2015. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van, tehát ameddig más baja nem lesz, addig hivatalos helyen cseréltesd ki a kijelzőt, és akkor lesz garancia utána is.
2015. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!