Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri telefont rendelni...

Megéri telefont rendelni Aliexpressről? Többi lent.

Figyelt kérdés

Konkrétan erre a telefonra gondolok: [link]


Fekete 16gb-osat szeretnék. Olcsóbban kijönnék mintha itthol venném. Megéri megvenni? Vettetek már innen telefont? Tapasztalatokat írjatok. Köszi!



#iPhone #Aliexpress #freesipping
2015. máj. 6. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha megérkezik és nem olyan, mint amit vártál, akkor visszaadják a pénzt, tehát van vásárló védelem. Ugyanígy van az E-bay-el is. Szerintem belevághatsz. Csak magánszemélytől ne vegyél, de ilyen oldalakon figyelnek a reklamációra.
2015. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Direkt cégest néztem. Lehet többe kerül 3ezerrel, de inkább kifizetem mint hogy megszívjam. Ebayen ugyan úgy van pénz visszatérítés?
2015. máj. 6. 14:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, van. Nem kell félni a netes rendeléstől. Én már rengetegszer rendeltem mindkét oldalról, sosem volt probléma. Velem is volt olyan, hogy valami nem olyan minőségű volt, amint amilyenre számítottam, írtam az eladónak képekkel alátámasztva és szónélkül visszaadta a pénzt anélkül, hogy vissza kellett volna küldenem. Szóval ne parázz :)
2015. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, megy a zöld! Esetleg telefont rendeltél már? Egyéb költségekre kellesz számítanom? :)
2015. máj. 6. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez úgy kb 58-60e lesz mire ide ér, mert még megvámolják. Ennyiért i4s-t venni hülyeség szerintem. Pláne, hogy már nem is támogatott csak kb szeptemberig, amíg kijön az ios9.
2015. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Telefont még nem vettem, viszont kevesebbet írnak a csomagra, mint amennyiért vettem vagy hogy "gift", ezért mindig szónélkül átjött a vámon.
2015. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kb 40ezer körüli összeget még adnék érte. A támogatottság annyira nem izgat mivel csak másodlagos telefonnak kellene
2015. máj. 6. 18:30
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"ezért mindig szónélkül átjött a vámon."


Aha, kivéve amikor megvámolják. Talán nem véletlen, hogy a külföldi rendelés fórumokon az utóbbi időben egyre többen írják, hogy megfogták a csomagokat.

2015. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Baratnomek 2 db telefont vettek aliexoressrol. Külön címre kérték őket. Egyiket sem vamoltak meg. Viszont egyáltalán nem olyan adottságai vannak a telefonoknak,mint,amit leírtak. Sőt... eredetinek hirdetett telefon nem eredeti, antutu megbuheralt, így igazolni sem tudják,hogy mennyire rossz,lassú a telefon. Aliexpress nem akarja ezért visszafizetni a pénzüket...szóval nagyon vigyázz...
2015. máj. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem az aliexpresst, és csak ajánlani tudom. Veri az összes többi oldalt, beleértve az ebay-t is.

Csak onnan hozatunk telefont.

De egy dolgot szeretném, ha tudnál. Ájfont venni ott eléggé gáz. NEm azért, mert bármilyen téren rossz telefon lenne, hanem mert manapság egy telefon másfél év alatt avul el. Az általad kérdezett telefont szarrá veri bármelyik mai noname telefon. Ha akarod, ájfón kinézete lesz a kiválasztottnak, ha akarod samsungos, de találsz bármilyet, amit szeretnél.

Nézz szét egyéb oldalakon is, pl pandawill nagyon jó keresgélésre, vagy minideals is, szinte bármelyik általad nem ismert teló mögött hihetetlen tudás és technológia áll. Szinte bármelyiket megveheted nyugodtan, de könyörgöm, ne vedd meg más levetett vackát.

2015. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!