Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Melyik éri meg...

Melyik a jobb? Melyik éri meg jobban? : Nokia lumia 625 vagy Iphone 4?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 20:34
1 2
 1/11 jonathanka ***** válasza:
33%
Iphone4
2015. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 jonathanka ***** válasza:
14%
Minden nokia a windows is egy kapap szar
2015. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kérdező.. ***** válasza:
iphone 4-nél jobb a lumia.
2015. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem közel azonos...az i4 az már régi, és így lassú is, a 625-nél meg alapvetően problémás...512 mega ram wp-n kevés, a kamerája gyengébb...a rendszert meg mindenki döntse el, milyen, én részemről a wp eléggé el van még mindig hanyagolva...
2015. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

"Minden nokia mag a windows is egy kalap szar"

Lehet, de legalább az iphone-nál jobb. Attól, hogy valami NEKED nem tetszik, nem feltétlenül szar. Ezzel kb leírtad, hogy nem értessz hozzá semmit. Mivel a windows legnagyobb hátránya az alkalmazáshiány. Ha ezt megoldják, akkor nagyon jó rendszer lesz. Így us egy stabil, és jól használható op rendszer.

Ha nem gond a kevés app, akkor inkább a lumiát kell venni, mivel az iphone 4 (még a 4s is) nagyon régi.

2015. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
jonathanka csak egy 12 éves kislány,nem ért semmihez,gazdag elkényeztetett kis sznob gyerek
2015. máj. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

vagy épp az hogy ért hozzá


szerintem is inkább egy iphone4 mint egy lumia

2015. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ért más OS-ek ócsárolásához,szerinted egy 12 éves kislány ért hozzá,aki még mást nem fogott a kezében,csak iPhone-t? Maradjunk már...

Ja,és még mielőtt elkezditek,hogy Android vagy WP-fan vagyok, nem. iPhone-om van,de azért a 4 már egy kicsit régi....még a 4S is.

2015. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen kalapszarozós vélemények mögött általában nem tapasztalat, hanem elfogultság, rosszindulat, vagy egyszerűen csak primitív gondolkodásmód áll. Nekem volt android, iphone, jelenleg pedig WP-t használok, lumia 735-ön. Teljesen jól elvagyok vele, amire szeretném használni, arra pontosan megfelel. Egyébként mindegyik platformnak vannak előnyei, és hátrányai, de ez véletlenül sem jelenti azt, hogy bármelyik ezek közül kalap szar lenne. Telefont iPhone4-et nem ajánlanám már én sem, mert valóban nagyon régi, de a 625 is az 512 ramjával már nem számít a legkorszerűbbek közé.
2015. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyiket sem választanám... Tapasztalatból írom. Ha muszáj akkor a 4-et de inkább 4s!
2015. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!