Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625 vélemények?

Nokia Lumia 625 vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont,és az egik jóbarátom ajánlott egy szinte vadonat új,kifogástalan állapotban lévő Nokia Lumia 625-öt.Mivel nem nagyon értek a telefonok operációs rendszeréhez,és ez a telefon windows operációs rendszeres,arra lennék kíváncs,hogy az App Store-jában ugyanazokat az alkalmazásokat lehet-e letölteni mint egy androidos telefonéban (gondolok itt ilyenekre mint retrica,snapchat,fénykép szeresztő alkalmazások..stb).Mert magáról a telefonról ókat írtak,de mivel ezzel kapcsolatban egy technikai analfabéta vagyok,a fent feltett kérdésemre nem tudom a választ.Előre is köszönök minden ÉRTELMES választ.

2015. máj. 6. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Lumiát nem lehet megbánni. Nagyon stabil, korrekt.
2015. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Retrica, Snapchat pont nincs az Áruházban (előbbinek monduk ezer és egy jobb alternatívája van), de a 625 már lassan két éves modell. Ha nagyon-nagyon olcsón adja, akkor kipróbálásra jó lesz, de hosszú távon én nem terveznék vele, már cak azért sem, mert 512 MB RAM van benne, ami egyes alkalmazásoknál akadályt jelenthet - nem véletlen, hogy már csak kizárólag 1GB RAM-mal jelennek meg Lumiák, és egyéb Windowsos telefonok a világban.
2015. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ilyen alkalmazások,mint ask.fm,tumblr vannak az áruházában,mert én ezeket minden nap használom,és mindig telefonról,és ha nem lehet letölteni ezeket,akkor inkább maradok az androidnál.
2015. máj. 6. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Keresgess a kedved szerint (jobb felső sarokban tudsz)

[link]

A lumia 535-ös készüléket ajánlanám, mert ha ilyen selfizős lány vagy, akkor ennek az 5mp-eles kamerája tökéletes lesz, ill. rengeteg képszerkesztő van amik jobbak mint a "híres retrica" amiket leírtál ha jól tudom minden van csak snapchat nincs, de lehet hogy lesz ez ügyben változás de eddig még nem volt semmi (hosszú sztori, ha érdekel utánaolvasol)

2015. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben vettem lumia 625öt. Nagyon jó telefon. Néha néha már kevés az 512mb ram de ha nem akar több száz megás pdfet olvasni vele stb akkor hétköznapokra bőven elég. Egyáltalán nem lassul 20-30alkalmazással sem. Windows 10et támogatni fogja ami nagyon nagy előnyére fog válni. Szóval szerintem nem bánod meg.
2015. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gondolom már megoldódott a problémád de hátha valaki olvassa még a kérdést. Én személy szerint senkinek nem ajánlom ezt a telefont folyamatosan fagy nem lehet bekapcoslni de szinte forró a telefon az alkalmazások a legkisebb probléma vele! Végül megvetted?
2015. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!