Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Ipheone 6-ra...

Hogyan kell Ipheone 6-ra zenet tolteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok most kaptam szuletesnapomra az Ipheon6ot:) es az lenne a kerdesem mivel nekem ez az elso ilyen telefonom nem ertek igy annyira az ipheonekhoz:( Segitene nekem valaki abban,hogy hogyan kell letoltenem zenet ami net nelkul is tokeletes es nem akadozik? Mert a netem korlatozva van es igy szokott akadozni ha nem wifirol vagyok.szoval valaki legyen kedves es segitsen!:)

(Itubet probaltam letolteni de nekem nem adott ki olyat amilyet pl az 5snek vagy a 4nek ):/ elore is koszonom!:)



#zene #letöltés #Ipheone6
2015. máj. 6. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Add el, és vegyél az árából egy HIFI rendszert otthonra, és egy jobb androidos telefont (Nexus 5). :D És még így is marad pénzed másra.
2015. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 nem en vettem hanem anyaek...2 meglatszik egy vilagi csicska vagy hogy meg normalisan sem tudsz valaszolni:) 3 dugd fel az asusodat
2015. máj. 7. 00:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg a nexusodat meg a hifidet meg magadat is
2015. máj. 7. 00:23
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdező tökéletesen lejáratta saját magát, úgy érzem, nekem teljesen felesleges jellemzést írnom róla.


Van egyébként egy "kézikönyv" nevű dolog, amit minden új mobiltelefonhoz adnak, nekem valamiért sikerült annak a használatával megtudni azt, amit elsőre nem értettem pontosan, legyen szó bármilyen márkájú és típusú készülékről az érintőképernyőstől kezdve egészen a nyomógombosig.

2015. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!