Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon feltoltes? Eloszor...

Pissedoff kérdése:

Okostelefon feltoltes? Eloszor is, fel lehet egy okostelefont is tolteni bizonyos osszeggel eppen ugy mint a buta telefont, vagy muszaly szerzodest kotni egy szolgaltatoval?

Figyelt kérdés

A kartyafuggetlen okos telefont tudom ugy hasznalni mintha nem is lenne benne SIM kartya? Pontosabban ki tudom kapcsolni az internet es telefon szolgalatot annelkul, hogy a SIM kartyat ki vegyem belole?

Van olyan lehetoseg hogy ki-be, vagy le-fel kapcsolni a telefon/internet hasznalatot szukseg szerint?

Peldaul ha csak a sajat mediamat (SD kartyarol) akarom hasznalni az internet es telefon igenybe vetele nelkul?

Bocsi hogy ilyen hulye kerdeseim vannak, meg soha nem kezeltem okos telefont, de nagyon erdekelne, hogy van-e lehetoseg ilyenre. Leginkabb csak a sajat mediamat akarom vele elerni, viszont ha feltoltheto szerzodes nelkul is, akkor neha a telefonhivasokat is szeretnem igenybe venni....

Mar egyszer kerdeztem errol, de nem hiszem hogy normalisan/erthetoen fogalmaztam meg hogy mire gondolok. Sajnos a valaszokat sem ertettem :-( Koszi a segitseget, de velem ugy kell beszelni errol mint egy 2 eves gyerekkel, kulonben nem ertem meg...


2015. márc. 18. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja meg annyit, hogy mar nagyon nezegetem a kinai okostelefonokat. Olyant szeretnek aminek nagy az akku kapacitasa es a kepernyo merete is kb. 5". Lehetoleg olyant amelyikbe tudok uj akkut szerezni ha az elozo mar bedoglott. Nincs szandekomban minden 2 evben uj OT-t venni. Valaki tud egy jo bevalltat ajanlani? Olyan hatalmas a valasztek hogy zug a fejem toluk :-)
2015. márc. 18. 15:02
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja igen most megint elolvastam, koszi. Sajna a legfontosabb kerdesre nem kaptam valaszt, ami az hogy le lehet-e kapcsolni a telefon/internetet amikor az nincs hasznalatban annelkul hogy a SIM kartyat kivegyem belole?

Nem akarom hogy az allandoan automatikusan magatol mukodjon amikor nincs is szukseg ra. Ha erre tudsz valaszt adni, nagyon megkoszonnem. Mint mondtam, idiota vagyok ezzel kapcsolatbaan :-(

2015. márc. 18. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ki lehet kapcsolni az adat forglmat,nem lép fel a netre.
2015. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi! :-) Ez volt a legfontosabb amit akartam tudni! Koszi!!!!!!!
2015. márc. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!