Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon...

Melyik a legjobb telefon internetezési szempontból?

Figyelt kérdés
Fontos a jó ár-érték arány,illetve,hogy ne legyen túl drága.Lumia 920ról hallottunk jókat de kicsit drágább árkategória is belefér a legjobbat keressük.

2015. máj. 7. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Internetezési szempontból mit tud nyújtani egy telefon? Max azt hogy nagyobb a képernyő, és jobban látod a dolgokat. Az meg a komfort szempontot rontja. De amire te vagy kíváncsi az nem a telefonon múlik hanem hogy milyen mobilnet előfizetésed van.
2015. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Saavedro ***** válasza:
Internetezési szempontból azt tudja nyújtani, hogy öhm mondjuk nem dobál ki félpercenként az a szar a böngészőből.
2015. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Drone007 válasza:

A lumiák elég jók ár/érték arányban, és a wp-s IE böngésző is jól teljesít.

Androidos mobilt messze elkerülném a helyedben, bár a drágább árkategóriákban (Samsung S5, and +) már az is stabil rendszer.

Komfort szempontjából a minél nagyobb kijelző a kényelmes (phabletek 6-7"), ezért jobb megoldás lenne, ha inkább egy tabletet vennél mobilnettel.

2015. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok,köszi és akkor melyik tabletet tudnátok ajánlani? Az is érdekel,nemcsak teló..
2015. máj. 9. 22:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyenről egyébként nem is hallottunk,hogy a szar kidobál a böngészőből...
2015. máj. 9. 22:11
 6/7 Saavedro ***** válasza:
Nem kell hallani, én még Lumia 925-nél is tapasztalom néha!
2015. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia:) nekem Lenovo S850-em van. Nagyon jp vele szorfolni a neten bar az arat elkertek...majdnem 80e volt. De megeri szerintem:) nem fagy le a net. HD videokat lehet vele nezni.
2015. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!