Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy mukodik ez a google+ -os...

Hogy mukodik ez a google+ -os automatikus mentes?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nagyon ertek az ilyesmikhez, kerlek ne nezzetek hulyenek de nem ertem, hogy hogy is mukodik ez. Van egy google fiokom es ugye felajanlotta az automatikus mentest ebbe a felhos tarhelybe. Ra is rakta a fotoimat de en azt hittem ha letorlodik egy foto akkor az ott megmarad, kulonben mi ertelme lenne? De ha a kitolok egy kepet a galeriaban az kitorodik ott is. Vagy valamit elrontottam? Bocsi a tudatlansagomert meg nem volt okostelefonom.
2015. máj. 7. 14:58
 1/1 diktator válasza:
Normalis esetben ha mar le van mentve a foto a felhobbe es te kitorlod a telefon memoriajabol a fotott akkor a felhobe megkellene maradnia! Forditva ez mar nem igy van: ha a google+ bol torlod akkor mindenhonnan kitorli! De igy is 60 napig mèg megmaradnak a google+ kukaba. Uj foto eseten pedig ha nincs internet kapcsolatod hogy feltoltodjon a kep es te már kitorlod mielot feltoltenè akkor az a kep elveszet.
2015. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!