Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tölt ilyen lassan az...

Dunken Master kérdése:

Miért tölt ilyen lassan az Op3n dott okostelefonom?

Figyelt kérdés
Az eleinte elfogadható volt a töltési idő 3-4 óra 0-100-ra de most 16-18 óra ez már nem normális egy hónapja vettem mittegyek vigyem vissza és ha vissza viszem micsinálnának csak garanciajegy van hozzá így is csinálnak vele valamit ha frissitem akkor megjavulna agyam eldobom a telefon nagyon de ez a töltési idő más Op3n dott tulajdonosok ti mit kezdtetek ezzel a hibával?A válszokat előre is köszönöm

2015. máj. 8. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Másik töltő és/vagy másik kábel? Volt már?
2015. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
alap,hármat is prpbáltam de ugyan ez az eredmény
2015. máj. 8. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem mindegy is, lehet az akku, vagy a telefon hibája, de mindenképpen érdemes garanciálisan javíttatni. Nem hinném, hogy szoftveres probléma.
2015. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem köszi
2015. máj. 9. 16:27
 5/5 anonim válasza:

Aksi hiba szerintem, vidd vissza mindenféleképpen, más telefonnal volt már hasonló problémám.

Ahogy a szervízben mondták "meg kellett bikázni az aksit"

2015. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!