Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mit jelent az lg g3s-nél?

Ez mit jelent az lg g3s-nél?

Figyelt kérdés

sziasztok, szerintem lg g3s-t fogok venni és azt szeretném kérdezni hogy ugye az lg g3s ben az belso memória 8gb és azt hiszem a telefongurun olvastam hogy abból 4gb használható, ez igaz? ja és az a 8gb a telefonba van, és nincs benne sd kártya? na tehát a kérdésem az lenne hogy milyen sd kártyát ajánlatok min. 16gb!

amúgy itt van a teló: [link]

ui.: bocsi hogyha nem olyan érthetoen fogalmaztam.



2015. máj. 8. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát, én úgy tudom, hogy a 8GB-ból azért használható fel 4GB,mert a rendszer illetve az eleve letelepített alkalmazások elég sok helyet elfoglalnak. LG-nél főleg sok az ilyen "saját" alkalmazás. És nincs benne SD-kártya,azt külön kell venni. Így konkrétan nem tudok példát mondani,én pl Kingstont használok.
2015. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó, tehát az a 8gb a telefon alapmemóriája, koszi:) és az mindegy hogy milyen kingston? mégegyszer koszi:)
2015. máj. 8. 18:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!