Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vásáoltam egy nokia...

Tegnap vásáoltam egy nokia lumia telefon de buta voltam mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap vásároltam egy nokia lumia készüléket 10000 ezer forintért.Megnéztem hogy minden megy e rajta minden jo volt ki fizettem de pár ora mulva lefagyott meg problémák jelentkeztek. Akitöl vettem nem veszi fel a telefont nem akarja vissza cserélni.. Nem irtunk semmi adásvételit se semmi . A nevét se tudom. Így nem tudom fel jelenteni vagy valami hogy vissza kapjam a pénzem?

2015. máj. 9. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyen piti összeggel nem foglalkoznak érdemben, kár szórakozni vele, főleg hogy nincs bizonyítékod, nincs neved se semmi. Mutasd meg a telefont valami hozzáértőnek, hátha meg lehet javítani, párszor próbáld meg elérni az eladót, hátha, aztán tudd be tanulópénznek, legalább olcsón megúsztad. Legközelebb meg ésszel vásárolj.
2015. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szirty ***** válasza:
Tanulópénz, ami a jövőben óvatosabbá tesz!
2015. máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az eladó az mondaná: átvételkor lepróbáltad, utána valamit elcsesztél rajta és most hőbörögsz. Lehet, hogy pont így történt. Egyébként meg hard reset, rendszerfrissítés, szóval ami ilyenkor szokás.
2015. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szirty ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy az ár is sokat elárul..
2015. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De most ez tényleg?

Magyarán egy ismeretlen embertől vettél telefont akit nem ismersz még csak látásból sem....


Az a legnagyobb baj, hogy szerintem nem is lumia 930 vettél...


Annyira be húzott hogy az...

Rendelni lehet netről 90k ért lumia 930 at.


De te inkább megvetted 10k val drágábban gari nélkül.


A pénzed, hogy vissza kapd lehetetlen.


Szerintem legközelebb nézd meg inkább egy boltban mint egy lopósnál.

2015. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Windows Phone Recovery tool-al húzd újra gépről először is.

Ha meg végképp rossz akkor sajnos így jártál. Adásvételi nélkül nem szabad telefont venni :)

2015. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5ös itt hol van szó 930ról?


mondjuk az tényleg nem mind1, hogy egy 520-at vettél ennyiért vagy mondjuk egy drágábbat.


a többit meg már mások leírták,

2015. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szirty ***** válasza:

"5ös itt hol van szó 930ról? "


Sehol. Ahogy arról sincs szó, hogy 10k-val drágábban vette. Azt írja 10k-ért vette és nem 90+10k-ért! :)

2015. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha vannak benne jó alkatrészek, eltudod adni azokat 10k felett. Mondjuk attól függ milyen lumia.
2015. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
HR-t neki és csókolom.
2015. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!