Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet újratelepíteni a...

Hogyan lehet újratelepíteni a Samsung galaxy core duos I8262-t?

Figyelt kérdés

Éppen az egyik barátnőmnek vettem fel egy hangüzenetet, amikor észrevettem, hogy rosszul rögzítette. Megpróbáltam ki és be lépni az alkalmazásba, de sehogy sem segített. Gondoltam, újraindítom, de miután felbukkant a szokványos "Samsung" felirat, betöltött az Android operációs rendszer, ezután ismét a "Samsung" jelent meg, és újra a rendszer betöltése, és ez így ment a végtelenségig. Egyik ismerősöm mondta, hogy az android rendszerrel lehet valami baj, és hogy vigyem el telefonoshoz, ő olcsón megcsinálja. Igen, csak jelenleg bizonyos okokból kifolyólag ez nem lehetséges. Gondoltam megcsinálom magam, de az angol tudásom hiányos ehhez, magyarul meg nem találtam semmit. Ehhez iszonyatosan buta vagyok, szóval a segítségeteket szeretném kérni. Oldalak, ahol magyarul vannak instrukciók, vagy akár videók. De arra is kíváncsi lennék, hogy ti mit javasoltok.


A válaszokat előre is köszönöm.


17/L



2015. máj. 9. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
először is kapcsold ki a telefont. várj egy 10 másodpercet. utána nyomd meg egyszerre a hangerő fel, a középső (home) gombot és a bekapcsoló gombot. addig nyomd ezt a gombpárost, amíg fel nem villan egy olyan lila felirat a bal felső sarokban (ha ez megjelent, akkor elengedheted a gombpárost). utána megjelenik az úgynevezett ''recovery mode''. itt a hangerő fel és le gombokkal tudsz navigálni. itt válaszd ki a ''wipe data/factory reset'' menüpontot, majd a ''yes''-t. ez után ugyanezt ismételd meg, csak a ''wipe cache'' menüponttal. ha ez is kész akkor nyomj egy ''reboot system now''-t, és megkellene javulnia. ilyenkor olyan lesz, mintha először kapcsoltad volna be a telefont, vagyis mindened letörlődik (fotók, zenék, kivéve ha ezek a memóriakártyán találhatóak). az indítás olyan 10 percet vehet igénybe, de a többi már olyan gyors lesz mint szokott lenni. ja és egy valamit majd elfelejtettem. a recovery menüben a bekapcsoló (oldalsó) gommbal tudsz okézni. szólj ha valamiben elakadtál, és akkor is ha sikerült! sok sikert! :)
2015. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És ha nem értenéd az itt leírtakat, itt egy kis videó is: https://www.youtube.com/watch?v=ZnCIgohvL-o

Itt 0:30-tól kezdődig a lényeg

2015. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!