Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet egy Samsung...

Hogyan lehet egy Samsung Galaxy S3-at teljesen "újratelepíteni"?

Figyelt kérdés
A fent említett készüléket vissza szeretném állítani gyári állapotba, hogy az összes alkalmazás, beállítás törlődjön. De lehetőleg ne csak letörölje az összes dolgomat, hanem tényleg olyan legyen, mint mikor megvettem. Hogy lehetséges?
2014. márc. 12. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én Samsung-omon a factory reset volt a megoldás, amit a recovery-ből kell indítani. Kérdés hogy nálad is úgy van-e, mint nálam(ace 3 s7275r). De OLVASS utána a GOOGLE-en hogy nálad hogyan kell factory reset-elni (mondjuk ÉN úgy tudom hogy a Samsung-oknak van mindnek gyári recovery-je)
2014. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elfelejtettem mondani: a factory reset

nem fogja törölni:-az sd-kártyát és a belső tárhelyet

törölni fogja:-belső memóriát(/system, /cache, /data...stb), és az összes többi dolgot


Tehát a képeket/zenéket/videókat/egyéb fájlokat NEKED kell törölnöd a többit leformázza a factory reset!

2014. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hol tudom resetelni?
2014. márc. 13. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!