Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Normális válaszokat kérek! Hamarosan ( ma, holnap) telefonvásárlásra kerül sor, és nem tudom ekdönteni , hogy iPhone 5s vagy iPhone 6 készüléket vegyek. Kérlek válsztásotokat indokoljátok és oda is írhatjátok melyik színben vegyem. Válaszotokat előrre is köszi!

2015. máj. 10. 12:21
1 2
 1/13 kérdező.. ***** válasza:
Ha a pénz nem számít akkor I6.
2015. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha ezt nem tudod eldönteni akkor minek veszel? de tényleg? nehogy már ne jöjj rá arra hogy egy fél éves vagy egy másfél éves telefon a jobb. és mi honnan tudjuk hogy te melyik színt akarod? meg minek tudnánk? legyél már önálló és döntsd el te hogy melyik szín tetszik jobban -.- meg nem is a szín a fontos hanem inkább az hogy hány gigás.
2015. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm a választ, második, hát most szerintem azért van ez az oldal ,hogy kérdéseket tegyünk föl. attól , mert nem tudom ,hogy tud-e a 6-os annyi pluszt ,hogy 40.000-el többet fizessek, Ha meg nem tudsz normális választ a kérdésemre , kérlek mellőzd!
2015. máj. 10. 12:40
 4/13 kérdező.. ***** válasza:
Nem tud annyi pluszt,de hosszabb távra jobban járnál az I6-al,mert újabb ezért tovább lesz támogatva és tovább lesz értékálló,meg szerintem a 5s már nagyon kicsi,az i6 pedig pont megfelelő méret.
2015. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És i6-ból a GOLD az nagyon nőies?
2015. máj. 10. 12:47
 6/13 kérdező.. ***** válasza:
Nem annyira nőies,ha neked tetszik akkor nyugodtan vedd meg.
2015. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszm a segítséget!
2015. máj. 10. 12:56
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Jól teszed hogy iphonet veszel, androiddal csak szívni lehet.
2015. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen , tudom, mostani elóm is samsung d megfogastam, hogy sose veszek többé olyat! Az iphone-t meg ajánlottáák sokan , úgyhogy az választok,az elébb , egy kedves konmentelő, az iphone 6-ot ajánlotta, csak nekem mérete miatt nem olyan jó, de ha még nem is a méret akkor is a dizájn , nekem az nem iphonos
2015. máj. 10. 13:04
 10/13 kérdező.. ***** válasza:
84%

Na gondoltam,hogy ez a kérdés sem lesz android fikázás nélkül.Szerintem pedig nem az androiddal hanem a samsung-al lehet szívni.Nem a rendszer tehet a szar gyártóról.

Van olyan androidos telefon ami veri az iphone oda-vissza.OnplusOne/nexus 5/6.

2015. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!