Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbolondult Xperia L?

Megbolondult Xperia L?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni! Nő létemre általában eligazodok valamennyire az elektronikus cuccok világában, viszont a telefonom most teljesen kiakaszt.


Van benne memóriakártya. Mindig is sok képet tároltam rajta, applikációk voltak megtalálhatóak. Volt, hogy letöltöttem 8-10applikációt és aztán kezdtem el kipróbálgatni őket, melyiket tartom meg melyiket nem. Ez mind szép és jó volt. Viszont! Leürítettem a telefonomról szinte az összes képet, mondván, hogy csinálok mégtöbb helyet... az applikációkból is töröltem párat. De valami bekattant a telefonomnak és folyamatosan kiírja, hogy nincs elég hely, nem tud frissíteni stb.stb. A létező összes cuccot amit csak tudtam átraktam már a memórikártyára, dehát eddig jóval több kép volt rajta, mégsem panaszkodott a telefon...


Mi tévő legyek?! Ha csinálnék egy rendszervisszaállítást megoldaná a problémát?!


Elnézést ha hosszúra sikeredett.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2015. máj. 10. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

nyomnék egy gyári adatok visszaállítását

beállítások/adatvédelem/gyári adatok visszaállítása


szintén egy nő ötlete :)

2015. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja..igen.. az a rendszer-visszaállítás a gyári adatok visszaállítását takarná, csak itt valamelyik nap a számítógépet is meg kellett bűvölni, ott vetődött fel a rendszer-visszaállítás... Na mindegy! :D


Jól van, akkor nem csak én gondoltam erre a megoldásra ;) :)

2015. máj. 10. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos az androiddal örökké szenvedni fogsz, bármit is teszel ellene. Nagyon instabil, és kiforratlan rendszer, ez az ingyenességének az ára. Ha majd veszel egy új telefont, az mindenképp iPhone legyen. Azzal mindenki elégedett, nem panaszkodnak rájuk, se a környezetemben, se a fórumokon. Volt androidos mobilom, soha többé!

Egy férfi tanácsa.

2015. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!