Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett? Miért írja...

Mi történhetett? Miért írja azt hogy a vonal foglalt?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akivel csak viberen kommunikáltunk. Egy hete nem mutatja a viber állapotát, sem azt hogy elérhető, sem azt, hogy mikor volt utoljára elérhető. Ha hívtam telefonon, egészen tegnapig azt mondta egy női hang, amit akkor szokás ha ki van kapcsolva egy telefon. Most viszont már azt írja ki, hogy foglalt és át van huzva a telefon jele narancs színnel. Mi lehet ez? Megszűnt volna a száma? Vagy letiltott és ezért hívni sem tudom? nem értem. Ha egy szám nem aktív akkor azt szokta bemondani, hogy a szám ki van kapcsolva a hálózatból. Mi lehet a háttérben?

2015. máj. 11. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:

vagy UFO-k, vagy összeesküvés...


egyébként törölt, vagy kikapcsolt a vibere...

2015. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!