Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti is kaptok a Telenor-tól...

Ti is kaptok a Telenor-tól "extra net"-re vonatkozó sms-t, pedig nem is rendeltétek meg?

Figyelt kérdés

"3baráti 20-as + extra neted felhasználhatósága két nap múlva lejár. Ha szeretnéd meghosszabbítani, töltsd fel egyenleged! Üdvözlettel: Telenor"


Én semmiféle netes szolgáltatásokat nem szoktam megrendelni, soha nem is rendeltem ilyet. Mindig wifi-t használok. Ritkán hívok fel másokat, ezért sem használok semmilyen kedvezményt.

Ilyenkor mi van? Ez egy téves sms? Fel van töltve az egyenlegem, de örülnék, ha nem vonnák le belőle a szolgáltatás meghosszabbításának a díját.

Pár napja be akartam menni egy Telenor szaküzletbe emiatt, de technikai okok miatt zárva volt, és ritkán járok arrafele.

Megnéztem a honlapjukat, de nem találtam kontakt információt.

Ilyenkor mi a teendő? Jól értem, hogy tévesen azt hiszik, megrendeltem egy szolgáltatást?



2015. máj. 11. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
1220. Ingyenes a hívás.
2015. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 11. 23:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy ez az egyenlegfeltöltéshez jár ingyen, és nem vonják sehonnan.
2015. máj. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!