Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Lumia lenne a jobb...

Melyik Lumia lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretnék beruházni egy Lumia 530-ra vagy 630-ra, melyik lenne a jobb vétel? Ez lenne az első úgymond "okostelefonom", tehát nem igazán értek hozzá. Csak alapfunkciókra kéne leginkább. A 630 nekem már nagynak tűnik az 530-hoz képest, pedig elvileg csak 0,5" van köztük, viszont a paraméterek szinte majdnem megegyeznek és az 530 azért valamennyivel olcsóbb is. Vagy inkább megérné a többletet a 630? Előre is köszönöm a választ!

2015. máj. 11. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a 640!
2015. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 530 van, mivel nekem is az első okos, sajnos nem tudok viszonyítani. Az biztos hogy gyors, szép fotókat készít, sikerült megkedvelnem hamar. GPS is szépen megy rajta, wifi is gyors. Ami eddig zavart, hogy a google drive-ot nem tudom használni rajta zökkenőmentesen. Helyette mondjuk ott van a one drive, a fotóimat automatikusan odateszi.
2015. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 630 nem véletlenül drágább, több mindenben modernebb, nagyobb a belső tára is, de az a kérdés neked mik az igényeid. Ebben az árkategóriában szerintem még nézz rá az 532-re is, kb. ugyannanyiba kerül.


532 vs 630... passz... :D


[link]

2015. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!