Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy SONY Xperia SP,...

Adott egy SONY Xperia SP, nagyon lassú volt és folyamatosan fagyott. Sony Mobile Update Service-vel megpróbáltam javítani a rajta lévő 3.4-es androidot, de közben megszakadt a a csatlakozást és már a telefon sem kapcsol vissza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi a teendőm, vagy ötletek? (Egyáltalán lehet rá rakni újabbat pl 4.4.3 KitKatot?
2015. máj. 11. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nyomd meg egyszerre a bekapcsoló és hangerő le gombot, ezzel belépsz a recovery menübe ott a hangerőgombokkal tudsz le és fel menni a bekapcsológombal tudod megjelölni, ezután válaszd ki a hard reset lehetőséget ezzel csinálsz egy gyári visszaállítást. Nekem tableten bevált, remélem neked is.
2015. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az összes itt megtalálható módszert megpróbáltam ami itt található:

[link]


A telefonon megjelenik a Sony logo majd kikapcsol, de olyat is csinált már, hogy folyamatosan újra indult.

2015. máj. 11. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Flashtoollal tegyél vissza egy gyári romot.
2015. máj. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azzal próbálkoztam, de a telefon ahogy csatlakoztattam a gépre, folyton újraindult magától. A megoldás az lett, hogy másik usb portba dugtam és egyszer csak nem indult újra, flashtoolal sikerült megcsinálni!


Köszi az infókat.

2015. máj. 13. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!