Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet t-mobilos feltölt...

Hogyan lehet t-mobilos feltöltőkártyát aktiválni úgy, hogy ne legyen a nevemen?

Figyelt kérdés
Vettem egy feltöltőkártyás készüléket de a simkártya nincs aktiválva. Azt írják a csomagoláson, hogy hívjak fel egy számot és ott adjam meg az adataimat, de az ki van zárva. más megoldás?
2015. máj. 12. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha ki van zárva, nem használod. Az üzletekben szerinted nem kérik el az adataidat?
2015. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sosem kérték csak vettem egy sim kártyát, kifizettem és adták, beraktam és jó volt ennyi.

Ezt a telefonhoz adták és a fent leírt probléma van vele.

2015. máj. 12. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:

persze, aztán ezt a telefont használnád rablásnál kapcsolattartásra? :D


nem, ilyet eddig sem lehetett, mindenképp meg kell adnod az adataid(vagy persze valaki másét is megadhatod, de az nem túl legális, meg amúgy is a címre küldenek egy levelet megerősítőkóddal...)

2015. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kamuzol kismókus. Kizárt, hogy te sim kártyát vettél szolgáltatónál és nem kérték az adataidat. Aluljáróban persze más lehet a biztonsági protokoll :) De a sok millió sim tulaj miért nem görcsöl ezen?
2015. máj. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

zoligyerek nemtudom "sok millió" miért nem görcsöl ezen de ez a kérdés szempontjából irreleváns, mellesleg ez nem a gyakori visszakérdezések szóval o IQ-val inkább menj tetrixezni!

Egyébként rendes telefonos boltban vettem azelőtt sim kártyát és nem kellett a nevemre íratni mint már mondtam.

2015. máj. 13. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
szinte biztos, hogy nincs ilyen bolt. vagy ha van, akkor nehezen hiszem, hogy van az a hülye, aki a saját nevére szóló simkártyát leadja...mert olyan nincs, hogy egy aktivált sim kártya nincs senkinek a nevén...
2015. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"szinte biztos, hogy nincs ilyen bolt."

van. 2800 volt egy sim kártya


"vagy ha van, akkor nehezen hiszem, hogy van az a hülye, aki a saját nevére szóló simkártyát leadja"

Ki mondta hogy azt valaki már leadta? Új kártya, a pin kód sem volt lekaparva....



Na de még mindig nem az a kérdés, hogy van-e ilyen bolt, hanem ami fönt van írva.

2015. máj. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!