Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok véleményt mondani a...

Tudnátok véleményt mondani a Navon mizu F550-ről?

Figyelt kérdés
Ilyenekre lennék kíváncsi, hogy az akkumlátor mennyit bír, mennyire strapabíró, meg hogy érdemes-e egyáltalán megvenni. Köszönöm előre is.
2015. máj. 13. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
az ilyen noname telefonokat hanyagold, vannak ilyen árban normálisak is
2015. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Maga a Navon jó márka, viszont a telefonjaik nem a legjobbak.
2015. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2015. máj. 13. 18:03
 4/6 anonim válasza:
Nincs fel eve hogy vettem. 2x csereltek mert nem tudtak javitani amit most hasznalok a 3. egy honapja vettem at illetbe annyi sincs mert oktober vegen... Es mar meghalt ugyan az a baja mint az eddigieknek. Magatol kikapcsol aztan se kep se hang nem lehet bekapcsolni
2015. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 makadu válasza:

FONTOS!!!


Szia, nekem ilyen telefonom van, és szeretném részletesen kifejezni menyire FOS TELEFON, mennyire bánom, hogy erre adtam ki ilyen sok pénzt.

Már egy hét használat után tapasztalni fogod ezeket, én már kaptam garanciába új készüléket ami detto, UGYANEZEK a hibák, már feladtam, soha többet mizó/navon.

1. A telefon csak úgy gondol egyet és kikapcsol, van, hogy naponta többször, és észre sem veszed, csak mikor meg akarsz nézni rajta valamit, és BE SEM TUDOD KAPCSOLNI!!!!! Csakis úgy tudod VISSZAKAPCSOLNI ha leveszed a hátulját és kiveszed az aksid majd visszarakod.

Mivel, hogy nem tudtad, hogy ki van kapcsolva, közben nem is tudod, ki hívott, lemaradsz dolgokról, fontos hívásokról. (nézz utána más fórumokon, más is ugyanígy járt)

2. Feltöltöd a telefont 100%-ot mutat, elindulsz otthonról, nem telik el fél óra, és a telefon csipog, hogy már csak 15%, de semmi plusz merítő alkalmazás vagy lámpa vagy egyéb nem volt bekapcsolva ami lemeríthetné, egyszerűen csak fos az érzékelő, vagy tudja a fene mi ami a valós töltötséget érzékelné. (nézz utána más fórumokon, más is ugyanígy járt)

3. Képes AKÁRMILYEN alkalmazás közben lefagyni és kilépni, bármi. A Messengerre ne is számíts, hogy bármikor elérhető legyél, mert LEGTÖBB ESETBEN csak akkor kapod meg az üzeneteket, mikor belépsz a messengerbe, ja és kb 40-50 másodperc amíg belép, mintha egy atomreaktort indítanál be.

Azt a sok ideget már nem is mondom, mikor megírsz egy hosszú üzenetet, a messengerbe de még nem küldted el, és ez fogja és csak úgy kiléptet, majd 30-40 másodperc után mikor vissza zudsz lépni, természetesen a szöveg eltűnik. (nézz utána más fórumokon, más is ugyanígy járt)

4. Nem jó az érintő képernyő, (szét akarod majd törni az idegtől) hosszú lenne minden hibát leírni, de ami a legfontosabb, hogy nem reagál sokszor arra amit szeretnél, vagy pont hogy olyan helyekre léptet be ami felett át akarnál ugrani, tiszta IDEGBAJ. (nézz utána más fórumokon, más is ugyanígy járt)

5. Elindítasz egy hívást, vagy már beszélgetsz, erre a telefon ellép innen elindít egy másik alkalmazást, de nem a füleddel indítottad el, tulajdonképpen fogalmam sincs hogy, de a lényeg, hogy 5-6 lépés mire vissza tudod hozni a beszélgetést vagy az elindított hívást. Nagyon idegesítő tud lenni, ha például, csak meg akarsz csörgetni egy havert, hogy tudja már itt vagyunk a ház előtt, de miután elindítottad a hívást nem tudod kinyomni, mert a telefonod onnan ellépett, így csörget annak ellenére, hogy te nem szeretnéd. (nézz utána más fórumokon, más is ugyanígy járt)

6. Az aksi, egy fos, nem is értem, hogy milyen szabályok alapján működik. Hosszú...

2016. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 makadu válasza:

FONTOS!!!


Szia, nekem ilyen telefonom van, és szeretném részletesen kifejezni menyire FOS TELEFON, mennyire bánom, hogy erre adtam ki ilyen sok pénzt.

Már egy hét használat után tapasztalni fogod ezeket, én már kaptam garanciába új készüléket ami detto, UGYANEZEK a hibák, már feladtam, soha többet mizu/navon.


1. A telefon csak úgy gondol egyet és kikapcsol, van, hogy naponta többször, és észre sem veszed, csak mikor meg akarsz nézni rajta valamit, és BE SEM TUDOD KAPCSOLNI!!!!! Csakis úgy tudod VISSZAKAPCSOLNI ha leveszed a hátulját és kiveszed az aksit majd visszarakod.

Mivel, hogy nem tudtad, hogy ki van kapcsolva, közben nem is tudod, ki hívott, lemaradsz dolgokról, fontos hívásokról. (nézz utána más fórumokon, más is ugyanígy járt)


2. Feltöltöd a telefont 100%-ot mutat, elindulsz otthonról, nem telik el fél óra, és a telefon csipog, hogy már csak 15%, de semmi plusz merítő alkalmazás vagy lámpa vagy egyéb nem volt bekapcsolva ami lemeríthetné, egyszerűen csak fos az érzékelő, vagy tudja a fene mi ami a valós töltöttséget érzékelné. (nézz utána más fórumokon, más is ugyanígy járt)


3. Képes AKÁRMILYEN alkalmazás közben lefagyni és kilépni, bármi. A Messengerre ne is számíts, hogy bármikor elérhető legyél, mert LEGTÖBB ESETBEN csak akkor kapod meg az üzeneteket, mikor belépsz a messengerbe, ja és kb 40-50 másodperc amíg belép, mintha egy atomreaktort indítanál be.

Azt a sok ideget már nem is mondom, mikor megírsz egy hosszú üzenetet, a messengerbe de még nem küldted el, és ez fogja és csak úgy kiléptet, majd 40 másodperc után mikor vissza zudsz lépni, természetesen a szöveg eltűnik. (nézz utána más fórumokon, más is ugyanígy járt)


4. Nem jó az érintő képernyő, (szét akarod majd törni az idegtől) hosszú lenne minden hibát leírni, de ami a legfontosabb, hogy nem reagál sokszor arra amit szeretnél, vagy pont hogy olyan helyekre léptet be ami felett át akarnál ugrani, tiszta IDEGBAJ. (nézz utána más fórumokon, más is ugyanígy járt)


5. Elindítasz egy hívást, vagy már beszélgetsz, erre a telefon ellép innen elindít egy másik alkalmazást, de nem a füleddel indítottad el, tulajdonképpen fogalmam sincs hogy, de a lényeg, hogy 5-6 lépés mire vissza tudod hozni a beszélgetést vagy az elindított hívást. Nagyon idegesítő tud lenni, ha például, csak meg akarsz csörgetni egy havert, hogy tudja már itt vagyunk a ház előtt, de miután elindítottad a hívást nem tudod kinyomni, mert a telefonod onnan ellépett, így csörget annak ellenére, hogy te nem szeretnéd. (nézz utána más fórumokon, más is ugyanígy járt)


6. Megtelik a memória saját magától, fogalmam sincs mivel/hogyan, és semmilyen programmal nem tudsz helyet csinálni, próbáltam már többet is, egyedül az segít, ha vissza állítasz mindent gyári állapotba de akkor meg más dolgok is törlődnek. Vagyis, hiába nem raksz fel SEMMILYEN plusz alkalmazást, és csakis a legalapvetőbb programok vannak fent mint (facebook,messenger, cleanmaster, play áruház, chrome) mégis előbb utóbb úgy megtelik a memória magától a semmitől, hogy még a fent lévőket sem engedi frissíteni. Hiába törlöm ki az összes képet és videót, vagy mentem rá a mini sd kártyára, akkor sem enged felrakni alkalmazást. Akárhogy próbálok helyet csinálni, hiába mutat a beállításoknál a tárhely a telefon memóriánál akár 800 MB helyet, a telefon akkor is azt írja ki, hogy nincs elég hely a facebook alkalmazás vagy egyéb más frissítéséhez, és ilyenkor már csak a GYÁRI VISSZAÁLLÍTÁS segít, amivel más is törlődik. Ez kb 2 havonta fordul elő a telefonnal. (nézz utána más fórumokon, más is ugyanígy járt)


7. Az aksi, egy fos, nem is értem, hogy milyen szabályok alapján működik. Hosszú...

2016. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!