Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 4 vs....

Samsung Galaxy Ace 4 vs. Samsung Galaxy Alpha?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék új telefont venni, de sajnos nekem nincsen tapasztalatom ezekben az androidos telefonokban, ugyanis nekem eddig csak wp-s telefonjaim voltak. Rengeteg embernél láttam az Ace 4-et, amiből arra következtettem, hogy jó telefon. Ellentétben az Alphát, amit egy ember kezében sem láttam még, csak próbál rádumálni a szolgáltató. Személyes tapasztalokat szeretnék. Szerintetek melyik a jobb telefon?

2015. máj. 13. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"csak próbál rádumálni a szolgáltató."


Én is rádumálok, hogy Alpha jobb.

2015. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kérdező.. ***** válasza:
Aplha jobb.
2015. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak kezdem azt hinni, hogy próbál rádumálni,,mert esetleg nem viszik. Nem tudom, csak én még eddig nem láttam másnál, csak üzletben. Egyébként Köszi a választ! :D ^^
2015. máj. 13. 16:23
 4/13 kérdező.. ***** válasza:
Jav: Alpha,annyi a hátránya,hogy borzasztóan gyenge az akksija.
2015. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amelyikre több szavazat lesz, természetesen azt fogom megvenni. :)
2015. máj. 13. 16:25
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, Köszi! ^^
2015. máj. 13. 16:27
 7/13 anonim ***** válasza:

#5


Ez alapján dönteni nagy hiba.


Ace 4 egy középkategóriás készülék, nem szar, de nem valami nagy szám.

Alpha egy felsőkategóriás készülék, egy hibája, hogy elég kicsit aksi van benne, mondjuk Ace 4-be is, szóval mindkettőn elég szar üzemidőd lenne.

2015. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam ilyen szavazás félére, mert mások jobban ismerik ezeket a telefonokat. :)
2015. máj. 13. 16:35
 9/13 anonim ***** válasza:

De az emberek buták, mindenki midnenkit leszavaz meg felszavaz, nem azt szavazik fel, ami hasznos meg jó válasz, hanem ami nekik tetszik.


De mondjuk ez olyan egyértleműen eldönthető kérdés, hogy valószínűleg egy ember sem lesz, aki Ace 4-et írna, egy LG G4-et meg S6-ot összehasonlítani más dolog, ott hasonló a kettő, de itt olyan, mintha a Trabant-ot hasonlítanád a Ferrari-hoz.

2015. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen,,csak Hallottam már olyat, hogy Galaxy s advance befagy, lassú, stb. A Galaxy s2 pedig tökéletesen működik. Pedig az s2 régebbi kiadás, mint az advance.
2015. máj. 13. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!