Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 4 vs....

Samsung Galaxy Ace 4 vs. Samsung Galaxy Alpha?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék új telefont venni, de sajnos nekem nincsen tapasztalatom ezekben az androidos telefonokban, ugyanis nekem eddig csak wp-s telefonjaim voltak. Rengeteg embernél láttam az Ace 4-et, amiből arra következtettem, hogy jó telefon. Ellentétben az Alphát, amit egy ember kezében sem láttam még, csak próbál rádumálni a szolgáltató. Személyes tapasztalokat szeretnék. Szerintetek melyik a jobb telefon?

2015. máj. 13. 16:15
1 2
 11/13 kérdező.. ***** válasza:
Az s advance viszont alsókategória és köztudott,hogy samsungot csak 200k felett szabad venni.
2015. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az alpha minden tekintetben jobb. Na és az, hogy az alapján veszel telefont, hogy hány embernél láttad?! Röhej! Abba még nem gondoltál bele, hogy aki 200 ezerért vesz telefont(bár mostmár olcsóbb) az nem mutogatja minden szembejövőnek?!
2015. máj. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az s advance azért rosszabb mert egy hígfos az s2 meg egy csúcsgép(volt akkor). Azért az is számít kedves kérdező, hogy mi van a motorháztető alatt, nem csak az évjárat.


Mintha én hasonlítgatnám az s4-et a pocket 2-vel. Az s4 is régebbi mégis milliószor gyorsabb a pocketnél.

2015. máj. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!