Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szabadítsam fel a...

Hogyan szabadítsam fel a memóriát?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy megpróbáltam letölteni egy nagyobb méretű játékot de a telefonomon nem volt valami sok hely már. Elkezdtem letölteni és valamennyit le is töltött belőlle de kiírta hogy nincs elég hely a telón a letöltés abbamaradt mintha nem is történt volna semmi de a helyet foglalja az a fél játék amit sehol nem találok meg de ottvan valahol és most 200mb helyel kell gazdálkodnom. Erre tudna valaki valami megoldást a gyári beállitások visszaállításán kívül? A válaszokat előre is köszönöm

2015. máj. 13. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ragad be így egyik letöltés sem. Szerintem a belső memórián ragadhatott meg, ott pedig (gondolom androidos készüléked van) Android/data vagy obb mappában találod.
2015. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megtaláltam :)
2015. máj. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!