Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszaküldjem a power bank...

Visszaküldjem a power bank külső aksitöltőt? Többi lent

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyen készüléket (internetes bolton vásárolt, még jócskán garancián belül, szóval nem bóvli).

5600 mAh van ráírva, de kétszer sem tudja feltölteni a Samsung Galaxy Mini-met, aminek az aksija 1200 mAh-s. A két töltésnél 84 és 86 %-ra töltötte fel amikor lemerült a töltő.


Teljesen le volt merülve mindkétszer a mobilom amikor töltöttem, szóval semmi gps, meg mobilnet, meg semmi sem hátráltatta, illetve a power bank maxra volt töltve.


2015. máj. 14. 12:47
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

Szeretnek túlzásokba esni a gyártók a power bankjaikkal kapcsolatosan, az a baj.

Az igazadat elég nehéz lesz bizonyítani, hozzáteszem tényleg karcsú hogy kétszer sem tölti fel a minit.

Arra hogy neked nem tölti úgy ahogy szeretnéd, lehet azt mondja boltos hogy sorry, bizonyítsd hogy nem annyi.

Azt pedig csak úgy tudnád, hogy teljes töltöttségnél, megterhelni az 5V ját, fix árammal, majd mérni meddig bírja. aztán kiszámolni a kapacitást.

Nekem a 10 ezer mA/h-s APC majdnem 3x tölti fel a galaxy s4 et.

2015. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Power Bankok kapacitásának mindig csak a 20%-át kell figyelembe venni!
2015. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!