Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Alpha vagy...

Samsung Galaxy Alpha vagy IPhone 4s?

Figyelt kérdés
Szeretnék új telefont vásárolni. Az Iphone 4s és a Samsung Galaxy Alpha közt nem tudok dönteni mert az IPhone4s kicsit kicsi lenne a mostani 4 hüvelykes telefonomhoz képest:D de nagyon tetszik az Ios rendszere és a kinézete is:) viszont a másik pedig nagy és azért szeretnék nagyobb telefont mert valami jó játékot letölteni (nem is egyet :D) ja és lány vagyok úgyhogy ilyen nagyon bonyolult dolgokat nem értek :) előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. máj. 14. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem Iphone 5 inkább?Szerintem az jobb választás lenne.
2015. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
hát én is inkább az iPhone 5-t mondanám (az olyan "kozépméret") :) és árban is ott van a ketto telefon kozt :)
2015. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rendben köszi a válaszokat!:)
2015. máj. 14. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Alpha, 4S már régi, 5 pedig szemét.
2015. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Mint minden Apple termék. Nem is értem a kérdést. Az iPhone 4S-t inkább a Sony Xperia E4g-vel lehetne összehasonlítani.
2015. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Előzőnek volt valaha a kezedben bármilyen ios cucc?
2015. máj. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem akarom a Sony-t leszólni de nem tetszik a kinézete...Az IPhone 5-öt azért nem szeretném mert eléggé drága. Szerintetek melyik a jobb? Ha a kijelző nagyobb vagy ha egy márkásabb telefonotok van de kisebb? Indok? Milyen telefont ajánlotok? Samsung vagy IPhone? Bocsi a sok kérdésért :D
2015. máj. 16. 22:26
 8/10 anonim válasza:
Figyelj. Marhára mindegy, hogy milyen márkájú a telefonod. Ha neked tetszik és jól működik, akkor nem értem, hogy a mai világban miért akar mindenki menőzni az iPhone-val. Azt kell venni, ami működik, és a mai technikának és ember, illetve szoftver-hardver-program igénynek megfelel. Ha nagyon iPhone, akkor 5, vagy 5s. A samsung meg az iPhone is jó termékeket forgalmaz, de kinek mi tetszik. És mindenki elfelejthetné azt, hogy ha iOS cucca van, attól még mindig ugyan olyan "elcseszett" ember marad. Szvsz az iOS annyiban jobb, hogy stabilabb és évekig, hetente frissülő rendszerrel szolgál, viszont kicsit komplikáltabb és zártabb. A samsungnál is vannak jobb telefonok, a mérettől eltekintve, az Apple olyan telefonokat gyárt, ami hardveres szempontból nagyon le van maradva, a samsungal ellentétben. Nézz videókat a kettő összehasonlításáról, de én még mindig az iPhonek között 5, vagy 5s-t mondanék.
2015. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Éés végül Samsung-ot vettem. Megy a zöld pacsi! :)
2015. jún. 2. 13:16
 10/10 anonim ***** válasza:
👍
2015. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!