Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy aukciós oldalon találtam...

Egy aukciós oldalon találtam egy Nokia 3410-est. Megéri ennyiért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A hirdetést nem másolom be. A mobil karcmentes, mintha új lenne, azt írja az eladó, csak 42 órát beszéltek rajta összesen (az nagyon kevés!!), és az akku is gyári. Képeken szép nagyon. 7000 forintba kerül. Érdemes megvenni?
2015. máj. 14. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen telefont akarsz, akkor simán megéri. Annak idején én is 7000-ért vettem használtan egy 3110-est, pedig az nem alig használt volt. De akkor ezek voltak a legmodernebb kütyük. Ha viszont nem feltétlenül ehhez a típushoz ragaszkodsz, csak telefon kell, akkor nem éri meg, újat is lehet ennyiért kapni, amik ezekkel, vagy bővebb funkciókkal rendelkeznek.
2015. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a telefon már amikor kijött, vacak volt. Hasonlítsad össze a nokia 7650nel. És minek neked egy ilyen régi, gagyi mobil? kb semmire se jó.
2015. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Egy Nokia 3410 alapból remek, időtálló telefon.
2015. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!