Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Dual SIM" - 2 SIM-kártyás...

"Dual SIM" - 2 SIM-kártyás telefont keresek. Tapasztalatok? Milyent vegyek?

Figyelt kérdés

Nézegettem a Samsung SGH D980-at, tök jó lenne, viszont több mint 50ezer az ára, ráadásul csak szürkeimportból származót lehet kis hazánkban kapni -és ha nem tévedek, az azt jelenti, hogy valami összebuherált magyar szoftver van benne, ami könnyen-gyorsan meghülyülhet. Vagy tévedek? (és ezekhez a telókhoz csak bolti garanciát adnak).

Kinek milyen van? Megköszönöm, ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat. Megbízható telefont keresek, a fent említett 50ezret sem sajnálnám érte, ha tudnám, hogy nem megy tönkre 2éven belül.

Azon kívül, hogy telefonálni fogok vele, nem ártana, ha jó kamerája lenne.

Minden választ köszönök!!!


2010. febr. 24. 15:34
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Már lehet kapni kiegészítőt amibe beleteszel két SIM-kártyát és úgy bármilyen telefonba beteheted.
2010. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszi. Tényleg? Mindjárt utánanézek a neten. Bár annak meglehet az a nagy hátránya, hogy egyszerre csak az egyik SIM lehet aktív. Nem? Amúgy láttál már olyan embert, akinek olyanja van? :-)
2010. febr. 24. 15:42
 3/27 anonim ***** válasza:
annyi a lényeg hogy ne klón telefont vegyél.
2010. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:

én árulok ilyen Iphone-kat 35-40ért...Dubai utánzatok azt még több funkció van bennük mint egy sima Iphone-ba.tv,antenna meg ilyenek... 2 Sim megy bele és bármilyen


Nem kínai utánzat csak ugy hozzátenném!

2010. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

15.50!

És Nálad hogy van a garancia?

Én nem sajnálom rá a 30-40-et, viszont nagyon-nagyon fájna, ha kidobnám az ablakon.

(Jó, ez most lehet, hogy hülye kérdés, de két gyerekes anya vagyok - az ilyen utánzat telefonoknak nem lehet, hogy nagyobb a "sugárzása" és pl. rákkeltőbbek, mert gyártás során nem raktak beléjük "védelmet"? Oké, ez most lehet h. nagyon női kérdés volt...)

Samsung ez okból tűnik megbízhatóbbnak. De nem biztos, hogy igazam van.

2010. febr. 24. 16:01
 6/27 A kérdező kommentje:

15.50!

És a dubai utánzat jobb, mint a kínai utánzat?

Menü? Milyen nyelvű?

2010. febr. 24. 16:03
 7/27 anonim ***** válasza:

Férjem 2éve használja és semmi panasza.

Samsung D880


[link]

2010. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

16.04!

Köszi.

És az publikus esetleg, hogy a férjed hol vette? Megkérdezhetem a bolt nevét?

2010. febr. 24. 16:08
 9/27 A kérdező kommentje:

15.50!

Van esetleg weboldalad, ahol megnézhetném a telefonjaidat?

2010. febr. 24. 16:09
 10/27 anonim válasza:

15:50 vagyok

2

2010. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!