Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobiltelefont vásároltam,...

Új mobiltelefont vásároltam, de itthon észrevettem, hogy recseg a hangszóró és egy 2 évvel ezelőtt készült kép van rajta. Jogi útra vihete? Ez már nem az első alkalom!

Figyelt kérdés
Ha jogi útra vihetem,hol kell ezt bejelenteni és mit kell tennem?
2015. máj. 14. 20:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
vidd vissza ne legyél már rossz indulatu vagy közöld h ezért a bakiért jár neked ott barmelyik teloból min 15% nálam így volt media marktban amikor vettem egy telot de nem töltött pedig nem a media markt hibája
2015. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a rossz indulatú,hanem ők mivel ebben az évben ez a 4. telefonom mindegyiknek szinte ugyan ez volt a baja persze a határidőket nem tartják,hazudnak és magán jellegű képeket talált már más is egy elvileg új telefonban amit ott vett!Ez nem rossz indulat hanem elegem van,hogy hülyének néznek!
2015. máj. 14. 22:12
 3/21 Saavedro ***** válasza:
A kulcsszó: HOL vetted?
2015. máj. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Egyet a Tescoban egyet a Vodafoneban.
2015. máj. 15. 11:47
 5/21 anonim ***** válasza:

Erdekes hogy ott vetted es ilyen problémáid vannak

Lehet veled van a probléma plusz meg hazudsz is

Tölts fel ide egy számlát nézzük meg

2015. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló te mégis mit képzelsz?Szerinted ide kiírnám ha nem lenne igaz?Én személyeskedtem?Akkor te se tedd!!!Választ vártam arra,hogy mit tudok ilyenkor tenni!Nem a rágalmazást!Gondolom nagy híve vagy ezeknek a hazugoknak,talán ott is dolgozol?Képzeld ez igaz ezek a csodás cégek megteszik ezt és nem csak velem mással is!Minek válaszolsz,ha rögtön hazugságot látsz benne?!Én téged nem bántottalak meg,te pedig azonnal hazugnak nevezel!Nem fogom bizonygatni számlával,inkább várom a nomális válaszokat mástól....
2015. máj. 16. 09:41
 7/21 anonim ***** válasza:

"Új mobiltelefont vásároltam"

Pontosan milyet?


"és egy 2 évvel ezelőtt készült kép van rajta"

Ez azért érdekes kedves kérdező, mert a modell-frissítések miatt egy szolgáltató készülékkínálata túlnyomórészt maximum 1-1,5 éves készülékekből áll.


"mivel ebben az évben ez a 4. telefonom"

Ezek milyen telefonok (szóval típus-mikor és hol vetted)? Hogyhogy a 4.?

Ha nem vagy velük megelégedve minek vásárolsz ott?

2015. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen nekem is érdekes volt,hogy ilyen régi!Tegnap vissza vittem több ott dolgozó is átnézte és ők is mondták,hogy nem értik ez hogy lehet.Először arra gyanakodtak,hogy kiállítási darab volt,de ezt hamar kizártuk mert egy utcán készült kép volt rajta.Ezután természetesen jött az,hogy lehet hogy belekeveredett a javítandó az újba!Azonnal mondták,hogy kicserélhetem amiből megint csak kisebb vita lett mert mondtam,hogy többet innen nem veszek ezt pedig nem akarták engedni,de telefonálgattak és vissza adták a pénzt végül.Kedves csicskázó okoskodó ennyit arról,hogy hazudtam csak 4 ott dolgozó látta az igazamat bár gondolom neked ez sem elég...Köszönöm a többi választ!Azóta körül néztem és igen lehetett volna tovább menni mert ez csalás volt amit csináltak!
2015. máj. 17. 11:57
 9/21 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy negyedik ,utolsó válaszoló,hogy egyet a V-ben vettem rossz volt kicserélték és az is rossz volt egyet pedig T-ben és ugyan ez volt itt is.Tehát 2 ott 2itt nem 4 egyhelyen! :)
2015. máj. 17. 12:00
 10/21 anonim ***** válasza:
Aha persze :) csak úgy vetted szolgáltatóknál
2015. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!