Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S6 Edge kijelző...

Samsung galaxy S6 Edge kijelző probléma. Valaki találkozott már vele?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen készüléket, valamint egy hozzá való gyári tokot (clear view cover). A telefon kijelzőjén feltűnt néhány folt, amiről kiderült hogy sajnos nem folt, hanem karcolások. A neten kutakodva jónéhány ilyen esetet találni, az egyetlen közös, hogy minden ilyen esetben volt a telefonon clear view tok. tehát 99% hogy a tok karcolja a megkarcolhatatlan kijelzőt. Ezzel kapcsolatban felvettem a Telenorral a kapcsolatot, ahonnan rövid úton elhajtottak, mondván hogy ez nem garanciális hiba. Nade ha nem az, akkor mi? mert ha esetleg egy 500 ft-os teszkós tokot tettem volna rá, akkor még el is hiszem, de mivel ez egy gyári 16.000 ft-os tok, így nem. Itt vagy a tok, vagy a telefon, vagy mindkettő hibás. Írtam a samsungnak is, ők még nem válaszoltak. Szerintetek?
2015. máj. 15. 15:17
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

it meglehet nézni pontosan miről van szó:


[link]

2015. máj. 15. 15:23
 2/33 anonim ***** válasza:
26%

A Telenor nem felel azért, hogy te milyen kiegészítőket használsz

Ez a TE saját hibád :)

2015. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
nincs igazad, ugyanis ők kifejezetten ajánlották hozzá!
2015. máj. 15. 15:30
 4/33 kérdező.. ***** válasza:

[link]

Sajnos ilyenkor nincs mit tenni.

2015. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%

És? Ott van a garanciapapíron leírva hogy miért vállalnak felelősséget

Én is ajánlhatok neked bármilyen sz@r tokot, viszont utána egyáltalán nem érdekel mit tesz a telefonnal ennyi

2015. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
Így jártál... ezt hívják szívásnak :)
2015. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

látom egyeseknek sújos szövegértési problémája van. Ez egy GYÁRI tok, amit a kib szott telefon gyártója gyárt a készülékhez. ha ez tönkreteszi a készüléket, akkor az miért ne lenne garanciális hiba? Illetve hol van ebben az esetben a fennhangon hirdetett gorilla glass 4????


4-es: igen, pont erről beszélek.

2015. máj. 15. 15:38
 8/33 anonim ***** válasza:
Csak úgy megsúgom hogy a kijelző törése se garanciális hiba.
2015. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
igen ez egyértelmű h a törés nem garis hiba. de ha a gyári tok összekarcolja....
2015. máj. 15. 15:42
 10/33 kérdező.. ***** válasza:

A gorilla glass csak marketing,a legkisebb homokszemcse is teljesen szétkarcolja EZÉRT kell fólia nem tok.

Nem hiszem,hogy mert a tok összekarcolta,kicserélik vagy bármi,sajnos ez szívás.

2015. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!