Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom miért vált át...

A telefonom miért vált át néha Telenor HU ról Orange Romániára?

Figyelt kérdés

Magától átváltogat néha Román szolgáltatóra, de fogalmam sincs miért. (Egyértelmű hogy Magyarországon vagyok, eddig nemcsinált még ilyent.)

Mikor vált nemtudok netezni se, meg nemis merek mert ha roamingba leveszi a pénzemet is.

Légyszíves segítsetek, sűrgős nagyon köszönöm!!

Készülékem: Alcatel Pixi 3 3,5"-os (4009x)


2015. máj. 15. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom közel laksz a határhoz!

Régebben az én telefonjaim is átváltottak TelenorHU-ra. Szabadkán lakom egyébként, és régebben, ha északabbra mentem, rögtön jött az SMS, amiben az árakat írta roamingban. Bár 2-3 éve nem volt már ilyen.

2015. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem eddig nemírt meg nemcsinált ilyent. Régi Alcatel nyomogombosom, a Román határ 36km-re van, de mondom eddig sohasem váltottát. Nemtudom miért csinálja, amugy uj telefon de csak 1-2 napja csinálta/csinálja ezt.

Én Tótkomlóson lakom amugy.

2015. máj. 16. 07:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Valoszinüleg jobb a jele az adott helyen az Orange-nak mint a Telenornak. Állítsd a telefont kézi hálózatváltásra
2015. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig egyik telefonom se állt át magátol, román hálozatra. Csak a mostani, kézin van Telenor HU az alap, és 3G de igyis átvált, vagy a Orange RO vagy Nincs hálózat-ra
2015. máj. 22. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!