Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vizes lett a telefonom. Mit...

Vizes lett a telefonom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Biztosan néhányotokkal is előfordult hogy a telefon vízbe esett,vagy vizes lett... Sajnos ez velem is megtörtént.Viszont nem tudom hogy hogy szedjem ki a telefonból.Mert nem az aksinál és a kártyáknál vizes hanem belülről a panellap alatt. Ha valaki esetleg tud valamit akkor legyenszíves írjon.:)Sokat hallottam valamiféle rizses dologról,de nem tudom pontosan h most mit kezdjek vele h segít-e vagy sem

2015. máj. 15. 21:49
 1/4 anonim válasza:
Egyszer az uncsiméknak megverte az eső ,mert kint hagyták. Vagy 2 hétig kint szárították a napon, szétszedve , igaz nem okostelefon volt ,még csak érintős sem , de úgy megszáradt ,hogy összerakták ,s ment tovább rendesen.
2015. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 twixxx válasza:
vedd le a hátulját és csavard ki a csavarokat és szedd le az elejét ha tudod és ki is birod röktön szátitani :D
2015. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a rizses dolog úgy van, hogy be kell tenni egy pohár rizsbe a telót, mert a rizs felszívja a nedvességet, így kiszárad. Nekem még sajna nem lett vizes a telóm, így nem próbáltam, nem tudom hogy működik-e :D
2015. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:

Az első és legfontosabb dolog, hogy a vízbe esés után AZONNAL (tehát másodperceken belül) ki kell venni az akkumulátort a készülékből.


Ha ez nem történik meg azonnal vagy egyáltalán nem, akkor a túlélés esélyei drasztikusan romlanak.

2015. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!