Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iCloudba feltölött fényképe...

Az iCloudba feltölött fényképeimet hogyan tudom megnézni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Na hogyan?

Az iCloud.com on...

2015. máj. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves tőled a válasz, de erre azért már én is rájöttem, ha viszont abban tudnál segíteni, hogy ott mit kell csinalni, az tök jó lenne! Mert eddig még sehova nem jutottam vele
2015. máj. 17. 00:24
 3/7 anonim ***** válasza:

....

A fotók ikonra kattintol.

2015. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"kattintOL" ...te is magyar vagy... Egyébként a kérdés engem is érdekelne, ugyanis hiába van bekapcsolva iPhone-on az iCloud-fotókönyvtár, k* rvára azt írja az iCloud, hogy üres a library...
2015. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"üres a LIBRARY" ...te is magyar vagy...
2015. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg a kérdés érdekel akkor olvasd el többször is.
2015. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom feltűnt-e, de én letudtam írni hiba nélkül egy magyar mondatot, veled ellentétben. (Még mielőtt megpróbálnád megmagyarázni hogy csak félre gépeltél, ne...) Ha nem tudod mi az a library, akkor sajnálom, de nem csak magyarul, de angolul sem tudsz. És ki mondta, hogy nem használhatok angol szavakat, ezt magyarázd már el nekem... ez hibának számít? Gratulálok... És ne lopd a szövegem, mert neked nem áll jól.
2015. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!