Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » EltÖrtem az iphonomat?

EltÖrtem az iphonomat?

Figyelt kérdés
Most nem látszik semmi a képernyőn. rajta írtam a naplómat, és le tudom még menteni, nem akarom hogy elveszen több mint fél évig írtam?

2015. máj. 17. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Haver, tanulj meg írni... 3-szor kellett elolvasnom, mire megértettem mit szeretnél. Dugd fel gépre az iPhone-t, onnan szerintem eltudod érni a rajta lévő dolgokat, bár nem biztos. Nézd meg.
2015. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Vidd szervízbe, ott talán tudnak segíteni.
2015. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
És fél éven át mi a rákért nem tudtad menteni? Iphone mellé kötelező hülyének is lenni?
2015. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vfrtom ***** válasza:
27%
Hát nem tudom, nekem nem jutna eszembe papíralátétnek használni telefont. De mi köze a naplónak a telefonhoz? Nagyon nyomtad a cerkát rajta?
2015. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi értelme naplót írni?
2015. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek írsz naplót? Aztán, ha ennyire nem tudsz vigyázni a cuccaidra, akkor minek vettél iPhonet? Törj el egy vacak Lumiát vagy Motorolát, azoknak mindegy, fillérekért kapsz újat.
2015. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dugd össze a gépeddel és csinálj egy biztonsági mentést

utána szedd le az iTools nevű progit és azzal bármilyen file-t le tudsz tölteni a telefonról, ezután vidd el szervizbe, cseréltesd ki a kijelzőt

és legközelebb vegyél egy edzett üveg kijelzővédőt a telefonra, akkor nem fog betörni

2015. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!