Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ASUS Fonepad 7-es jó választás?

Gipsz Jakab24 kérdése:

ASUS Fonepad 7-es jó választás?

Figyelt kérdés
Egy kis segítséget kérnék tőletek. Szeretnék venni egy ilyen fonepadot (típus:ASUS Fonepad HD ME372CG-1B057A), viszont kicsit le vagyok maradva ezekkel az okos dolgokkal. kb. 50et szánok erre a célra. Főleg netezéshez kell, film nézésre, de egy sim foglalat sem árt. Előfizetéses dolgok kizárva. Nos az lenne a kédésem, hogy ez a típus megéri-e, jó-e, illetve, hogy ebben az árkategóriában akad-e jobb?

2015. máj. 17. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kijelző, ram, órajel pipa. Böngészéshez filmnézéshez tuti jó.
2015. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

Én inkább ezt választanám. Egy évvel fiatalabb, és van rá Kitkat (4.4). Én sem nézegettem mostanában őket, de olyat vegyél, amin van Kitkat, esetleg várható az Android Lollipop (5.x) frissítés.

2015. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2014 karácsonykor ezt vettem a feleségemnek és nagyon jó választás volt. Rátelepítettük az Igo-t is és tökéletesen működik rajta az is. Gyors, stabil és 8-9 órás üzemideje van. Amikor csak könyvet olvas rajta, akkor 12 órát is bírja.

[link]

2015. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!