Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek esetleg iPhone6-ja...

Havaseső kérdése:

Akinek esetleg iPhone6-ja van, az tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy mi a tapasztalatotok vele kapcsolatban és, hogy miben lehet jobb az 5-nél a nagyobb kijelzőn kívül. Persze gondolom mindenen picit fejlesztettek, de eléggé gyűr a kíváncsíság. Köszi előre is.

2015. máj. 18. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Hát az 5 ráncfelvarrása az 5S, a 6 meg kapott egy erősebb SoC-et (proci+videokártya), és ennyi. Hogy ez a használat során mennyire jelenik meg (játékon kívül), azt nem tudom. Szerintem 5-ről nem éri meg váltani, legfeljebb a következő generációra (6s vagy 7). Erre mondják, hogy nem jut ötről a hatra.
2015. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

[link]

Az igazi nagy dobás itt talán csak a méretváltás volt, meg a procinál az architektúraváltás. Kamerája talán kicsit javult, nem tudom.

2015. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. máj. 18. 06:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 5-ről váltottam 6-osra, nekem ég és föld, gyorsaság, kamera, design és használhatóság szempontjából is. 5S-ről nyilván kisebb váltás lenne, de így nem bántam meg. Csak ajánlani tudom!
2015. máj. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :)
2015. máj. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!