Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tmobile előfizetéses vagyok,...

Tmobile előfizetéses vagyok, hogyan tudom befizetni a számláimat?

Figyelt kérdés
Sajnos a bankkártyám megszűnt így a banki átutalásos módszerrel nem tudom a számlámat kiegyenlíteni.Hogyan tudom ,milyen bankszámlaszámra való utalással tudom kiegyenlíteni azokat?
2015. máj. 18. 09:48
 1/2 Zakathol ***** válasza:
Bemész egy üzletbe és befizeted/megkérdezed.
2015. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

GYAKORI KÉRDÉSEK

Számla

Vásárlás, megrendelés

Ügyintézés

Készülékek

Mobilinternet

Roaming

Hűségprogram

ELÉRHETŐSÉGEK, ÜGYINTÉZÉS

SZÁMLA

VÁSÁRLÁS

DOMINO ÚTMUTATÓ

DOMINO ONLINE FELTÖLTÉS

LEFEDETTSÉG

DOKUMENTUMTÁR


Gyakori kérdések


Milyen bankszámlaszámokra utalhatom el a havi számlák összegét?


Bankszámlaszámaink az alábbiak, melyek közül egyet minden esetben feltüntetünk a havi számlában, a "Szolgáltató-Kibocsátó" adatai alatt:

CIB Bank Zrt.: 10700024-04107604-52000001 (külföldi számlaszámról történő átutaláskor az alábbi adatok is szükségesek: SWIFT kód: CIBHHUHB, IBAN: HU32)

K&H Bank Zrt.: 10402142-21421442-00000000 (külföldi számlaszámról történő átutaláskor az alábbi adatok is szükségesek: SWIFT kód: OKHBHUHB, IBAN: HU81)

MKB Zrt.: 10300002-20132273-70073285 (külföldi számlaszámról történő átutaláskor az alábbi adatok is szükségesek: SWIFT kód: MKKBHUHB, IBAN: HU86)

Kérünk, hogy a gyors és hatékony könyveléshez az átutalás közleményében tüntesd fel:

a számla sorszámát,

illetve a "Kedvezményezett neve" mezőben a Magyar Telekom Nyrt.-t.

Kérünk, ügyelj arra, hogy átutalásaidnál a fehér csekken szereplő Megbízó azonosítót (Befizető azonosító) add meg a Közlemény rovatban. A 0056-tal kezdődő 24 jegyű számsor a Magyar Telekom Nyrt. azonosítója, ezért utalásaidnál ne erre hivatkozz!


De tényleg egyszerűbb, ha bemész egy üzletükbe és kifizetes, ráadásul akkor azonnal jóvá is írják.

2015. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!