Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Androidon, hogy...

Hogyan lehet Androidon, hogy az alap böngésző a filmet ne az alap videólejátszóval, ami nem nyitja meg a feliratokat, hanem egy általam választottal nyissa meg, pl. mx-el?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 10:50
 1/3 Wadmalac ***** válasza:
Ajánlanám mondjuk a Root Explorer felrakását, ha azzal nyitsz rá a fájlt tartalmazó könyvtárra, akkor a fájlra hosszút nyomva lesz "open with" menüpontod, ahol kiválaszthatod, mivel nyitod meg.
2015. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnyitod a beállítások-alkalmazások menüt. Ott kikeresed a gyári lejátszót és ott törlöd az alapértelmezett lejátszó részt. Angolul: Launch by default. Magyarul nem tudom, hogy mit ír ki.

Amikor új lejátszót teszel fel amúgy meg kell, hogy kérdezze, hogy mivel nyitod meg a filmet a böngészőben.

Tehát ha felteszel mégegyet és megnyitsz egy filmet, akkor meg kell, hogy kérdezze, hogy mivel akarod megnyitni és ott kell lenni háromnak.

1. gyári

2. MX

3. amit most tettél fel.


Ilyenkor be tudod állítani, hogy melyik legyen az alapértelmezett. Hogyha nem pipálod ki, akkor mindig megkérdezi, hogy mivel nyissa meg. Utána törölheted a 3-ast ha már nincs rá szükséged.

Vagy az a módszer marad amit először írtam.

2015. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,feltettem a VLC-t és így már ment.
2015. máj. 19. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!