Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az ami szívhatja a pénzemet...

Mi az ami szívhatja a pénzemet az okostelefonról?

Figyelt kérdés
Feltöltőkártyás rendszerű csomagom van, kevesebb mint 3 hete lett rá feltöltve pénz (3000 Ft), és azóta egyetlen hívást sem indítottam (mindig engem hívnak), semmilyen csengőhangot, videót vagy hasonlót nem tölöttem le, és mégis gyakorlatilag 0-ra leszedte a 3000 Ft-ot kevesebb mint 3 hét alatt. Netezni csak wifin szoktam, az úgy tudom nem fizetős külön, mégis lement róla a pénz. Sőt, miután szombaton délelőtt megkaptam hogy egyenlegem 600 Ft alá csökkent, átváltottam repükőgép üzemmódba hogy még hálózatra se tudjon menni, és vasárnapra így is jött az üzenet hogy már 300 Ft alatt. Mi a fene lehet az? Vírus, meghekkelt kártya, vagy valamiért számolnak fel összeget amit nem is veszek igénybe/nem is tudok róla? Köszönöm ha valaki tud segíteni!
2015. máj. 18. 11:54
 1/5 anonim válasza:

A szolgáltató bővebb infóval tudna szolgálni ezzel kapcsolatban, Telenor, T-Mobile és társai ingyenesen hívható ügyfélszolgálati számmal rendelkeznek, hívd fel őket .

A pakliban mivel eddig csak fogadott hívásaid voltak, ki menő nem, tehát hívást nem kezdeményeztél benne lehet bizony az is, hogy valaki leszívta a pénzedet . Mostanság ezzel trükköznek nagy előszeretettel .

2015. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
Lehet, hogy korábban "előfizettél" emelt díjas szolgáltatásra és az fogyasztotta el az egyenleget. Az ügyfélszolgálat tud erről infót adni és ők is tudják kikapcsolni.
2015. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mennyire biztos, hogy csak wifin neteztél? Ki is van kapcsolva a mobil adatforgalom, vagy csak nem indítottál el pl böngészőt?
2015. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kikapcsoltad rajta mobil adat forgalmat ,3g.hogy csak tényleg a wifi maradjon ,mert a wifi ingyenes viszont mobil adat forgalom az tényleg eheti a pénzt no meg a 3g.
2015. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meglepődtem, amikor pont így jártam, csak én ötezret bukta pár nap alatt..


Nos nem volt kikapcsolva az adatforgalom. Ez évekkel ezelőtt történt, azóta figyelek.

Az adatforgalmat kapcsold ki, oszt béke lesz.

2015. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!