Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek PRESTIGIO...

Mi a véleményetek PRESTIGIO MultiPhone 5453 DUO Okostelefonról?

Figyelt kérdés

telefont szeretnék vásárolni, eddig jó véleményeket olvastam róla, de szeretnélek titeket is megkérdeni róla.

olvastam róla miket tud, szerintem elég jó kis telefon :)


2015. máj. 8. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Noname telefonokat ne vegyél, ez személyes tapasztalat.

Rövid távra 2-3 hónapra lehet jó, de hosszútávra semmiképp. A leggyengébb processzor van benne (ez a mediatek rettenetesen rossz), ami hiába 4 magos, rengeteg 2 magos hazavágja. Ez az 1 giga ram is eléggé kevés ilyen specifikáció mellett. Az akksija is elég kicsi. Újabb androidot nem is fog kapni valószínűleg. Én nem vennék ilyet a helyedben, csak a baj lesz vele hidd el.

2015. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem rossz telefon, de az aksija iszonyú gyenge, és belülről porosodik a kijelzője.
2015. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!