Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy S5 Klón-ról?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanok írjanak akik használták már és vannak tapasztalataik, az olyanok kíméljenek akik tapasztalat nélkül csak fikázzák mert klón.

#mobiltelefon #samsung galaxy s5 klón
2015. máj. 18. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

S5 mini klonom volt.. azolcsosag.hu rol rendeltem 20ezert ft volt 2heten belul a postas hozzta ki

nem volt nagyon jo de szep kepeket csinalt

gyorss volt (16db alkalmazast tettem ra)

android 4.4.2 volt rajta

soha nem fog ra jonni frissites

samsung logo volt rajta

bar ezt az olcsosagon a kepeken leszerkeztetek rola mert az mar maga a hamisitas

2sim kartyas

jol birta az aksi is

en nem bantam meg.

2015. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak biztos tetszik de majd később kb 1hónap múlva dobhatja ki. Es SOHA ne vegyél klónokat!
2015. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Saavedro ***** válasza:
55%
"Lehetőleg olyanok írjanak akik használták már és vannak tapasztalataik" - akik ilyenre vetemednek, sajnos nincsenek azon a szinten, hogy normális, használható véleményt alkossanak.
2015. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Klónt soha!!! Mi értelme van? Menőzni szeretnél azzal hogy egy S5-öd van, miközben ha valaki használni kezdi már rögtön látszik, hogy nem igazi? Sosem értettem, hogy mi értelme van ezeknek a klón telefonoknak, azon kívül, hogy néhány élelmes kereskedő átb*ssza vele a vásárlót, aki azt hiszi eredetit vesz. Miért akarna valaki szándékosan ilyet venni? Külsőre lehet, hogy úgy néz ki, mint az igazi, de tudásban jó ha a 10%-a, minden ki van spórolva belőle. Figyelj, én nem oltogatni akarlak, jó tanácsból mondom, hogy felejtsd el. ha nincs pénzed igazi S5-re akkor válassz mást, rengeteg jó telefon (akár Samsung) létezik. Ja és tapasztalat: tesómnak volt klón S3-asa, 3 hónapig bírta, és még az alap appok sem nagyon mentek rajta, a kameráját meg megszégyenítette a 10 éves Sony Ericssonom.
2015. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenféle szemét utánzat klónt felejts el, ha jót akarsz magadnak.
2015. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!