GSM-HOME vagy EMAG?

Figyelt kérdés
melyik megbízhatóbb?

#telefon #eMAG #gsm-home
2015. máj. 18. 19:32
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
100%
Emag.GSM-eknél nincs rosszabb.
2015. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gsm Home, felejtős.

EMAG, román garancia, megbízhatóbb, de a javítás több idő.

2015. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, már megrendeltem emagról pénteken. Reméltem, hogy azt mondjátok, hogy ők a jobbak. :D
2015. máj. 18. 19:42
 4/7 kérdező.. ***** válasza:
Sokkal jobb és megbízható az emag mert náluk még van valami garancia legalább és tuti rendes telefont kapsz,nem valami buheráltat.
2015. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az Emag is elég pocsék cég, de valamivel a sufnicégek felett áll. Legalább nagyobb arra a garancia, hogy 1-2 év múlva nem húzzák le a rolót.


[link]

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__6..


Személyesen is mesélte már valaki, hogy akart rendelni valamit karácsony előtt, aztán több hét várakozás után csak úgy törölték a rendelését. Nagyon nullák kommunikáció terén.

Ja meg az is vicc, hogy nettó - bruttó árakat sem tüntetnek fel a honlapon...

2015. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kérdező.. ***** válasza:
Én már 2x rendeltem telefont tőlük,mindkétszer 3 napon belül megérkezett a termék,kivételesen esetek mindenhol vannak.
2015. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Emag, ha nincs pénzed normális helyen, normális garanciával megvenni, amit itt is elfogadnak.
2015. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!