Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik a géphez?

Miért nem csatlakozik a géphez?

Figyelt kérdés
van egy xperia e1 telefonom és nem tudom csatlakoztatni a számítógépemhez(windows xp professional sp3).Próbáltam már a pc companion 2.1-et de nem ismeri fel.van valamilyen megoldás?

2015. máj. 19. 18:58
 1/4 Elektromann válasza:

Nem ismerem a telefont, de én arra tippelek, hogy esetleg a telefon beállításaiban van egy olyan lehetőség, hogy lezárja az USB használatát. Nézz szét a telefon beállításaiban, hátha csak ennyi a baja. Az én tabletem pl. igényli, hogy én engedélyezzem az USB-t, addig a gép nem is látja.

Megemlíteném még a a telefon biztonsági zárját (PIN, alakzat, arckép stb...). A szomszédom telefonját sem tudtam addig USB-n használni, még le volt zárva.

Esetleg az is gond lehet, ha ki van kapcsolva a telefon.

2015. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MTP mód és Windows Xp. A kettő nem szereti egymást, ezért nem működik. PC Companion ezen nem segít. A telefonban próbálj más kapcsolódási módot beállítani. Ne mint médialejátszó, hanem mint USB meghajtó kapcsolódjon -már ha van ilyenre lehetőség.
2015. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 az a baj hogy még az állapot sávon sem jelzi hogy usb belső tárhely bekapcsolása.és még csak nem is tölti (általában tölti a számítógép a telefont de ez még azt se jelzi)
2015. máj. 20. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A használt USB kábel/port működőképes? Lehet, hogy a kábel vagy a gép portja nem működik. Esetle a win kikapcsolta azt a portot. Én mindíg letíltom az ilyen energiagazdálkodás funkciót a win -ben.
2015. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!