Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkrement a telefonom, és...

Tönkrement a telefonom, és érdekelne, kit mit ajánl. Hamar és olcsón szeretnék venni egyet, a következők között gondolkodom: Sony Xperia E1, Acer Z4, Alcatel OT Fire E6015. Esetleg mást tudtok jó árban ajánlani?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy érintőképernyős legyen, lehessen rajta jól zenét hallgatni, könnyedén üzenetet írni, ne akadozzon folyton, és nem bánnám, ha a kamerája sem a leggagyibb lenne. Igen tudom, nagy elvárások, kevés pénz, nem működik együtt, de hátha valaki tud esetleg egy kifutó modellt, amit olcsóbban meg lehet szerezni, de jó kis telefon, van tapasztalata vele és bátran ajánlja:) Vagy a fent felsorolt három fajtáról akinek van személyes tapasztalata vagy csak véleménye, sokat segítene, ha elmondaná. :)

2015. máj. 19. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem ajánlom egyiket se. Használhatatlanok az ilyen androidos telefonok. Nekem sem volt sok pénzem, én is egy Lumia 535-öt vettem és nem bántam meg egyáltalán mert egy nagyon jó telefon. Nem akad, nem fagy, a kamera is jó képeket készít, az előlapi is (5mp).

Olcsó telefonok közül a windows-os telefonok a legjobbak.

Lumia 530,532,535,635-öt ajánlom figyelmedbe. Hidd el ezekkel biztos hogy nem lesz problémád.

2015. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!