Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

HellBoy kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Ezelőtt egy Xperia Tipo-m volt. Ami eléggé elavult lett, meg 1 év alatt szétjött.. Szempont a vásárlásnál:Megbízható legyen, egyszerűen kezelhető, strapabíró (hosszútávon), meg azért 1-2 hasznos dolgot is tudjon. Ha van más tanácsotok telefon ügyileg, írjátok bátran! Max 60ezer forintig! Ja és kártyásan, előfizetés/havidíj nélkül! Ja és még egy kérdés: melyik szerintetek a jobb op rendszer telefonra? Android vagy Windows Phone?

2015. febr. 17. 15:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Igény kérdése, hogy melyik a jobb, de én 60 ezer és az alatt nem vennék mást, csak Windows (Phone-t). Nem kell aggódni a rendszer támogatása miatt, megkapja 2012-től megjelent összes Lumia a Win10-et, és ha PC-n is Windowst használsz, akkor még nagyobb lesz az összhang az eszközeid közt.
2015. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Én is WP-t vennék,a 10 állítólag még ebben az évben kijön.
2015. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Ja és én 735-ös Lumiát vennék.Amúgy nekem is van egy lumiám és szuper,bár ezt a 735-öset még nem használtam.
2015. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Lumia 735-re gondoltam, ha WP. Ha droid, akkor Sony Xperia E3. Szerintetek?
2015. febr. 17. 15:52
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Rosszabb a 735-nél és idővel droidon le is lassul.
2015. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

Az android egyértelműen jobb, de a Windows Phone tovább tart.


Androidból Motorola Moto G 2014-et vennék, WP-ből Nokia Lumia 735-öt 60 ezerig.

2015. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Motorola Moto g2014 ez nem fog fagyni.
2015. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Lumia 735
2015. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Én egy Windows Phone-t ajánlok.

Két éve használom, és maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Számítógép(ek)en is ugyanazzal a felhasználóval jelentkezem be, onnantól kezdve pedig egy teljes "rendszert" alkot.

Stabilitása, optimalizáltsága össze nem hasonlítható az előre széthackelt (sajnos..., reklám alkalmazásokkal telenyomott) androidokkal!

Szoftver ellátottsággal sincsen semmi probléma. Állítólag kevesebb mint az androidra. Ezt azok tekintik problémának, akik még soha nem használtak Widnows Phone-t. Én sok esetben így is belefutottam már a "bőség zavarába", amikor alkalmazásokat kerestem. :)


A Widndows Phone-ra az "áruházból" tudsz programokat telepíteni, nem javallott a hackelése, ha egyáltalán lehetséges. Ha a megbízhatóság/kényelem számít, akkor Widnwos Phone. Valami hihetetlen, hogy például soha nem kell azzal foglalkozni, hogy mi fut, viszont amit beállítok, hogy fusson a háttérben, az fut és kapom az értesítéseket. Ha elszáll egy-egy alkalmazás...az egyértelműen az applikáció fejlesztőjének a hibája, mert nem kezelt le valami esetet.


Ár/érték arányban valami félelmetes módon lenyomnak mindent! (ez az én véleményem, főleg hogy tapasztalatból tudom, hogy mit ad szoftverileg és hardverileg is). Ja...azzal sem kell foglalkozni, hogy mennyi memória, hány magos processzor van benne, mert úgy van kitalálva, hogy elég. Persze bizonyos szoftvereknek (például 3D-s játékok), már nem a belépő szintű készülék kell, de az fel sem fog települni az ilyen telefonra, előre szól.


Szerintem válassz nyugodtan a "max 60ezer" Forintos kategóriáig, nem hinném, hogy csalódni fogsz. Javasolt mindig a friss sorozatból...(a nagyon régieket, a Windows 8 előttieket felejtsd el... 520, 720, 820, 920 vagy újabbat)


Gyorsan ránéztem, és úgy látom, hogy most az 530,535,630 az, ami belefér a keretbe...én függetlenül néztem!


Az enyém egy 920-as, két éve használom és egyszerűen nem tudok olyat mondani, amiben az újabb generációra váltanék minden áron. Talán csak a felbontás, de mivel így is tökéletes (HD), nem mozgat a váltás gondolta.

2015. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 kérdező.. ***** válasza:
36%
Motorola Moto g 2014
2015. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!