Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vs galaxy s5?

Iphone 5s vs galaxy s5?

Figyelt kérdés
Mejik a jobb mejiket vegyem meg?

2015. máj. 20. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 5s :)
2015. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mindegy melyiket veszed automatikusan kijavít majd. de egyébként iphone.
2015. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Minden szempontból az S5 a jobb. 4 magos processzora van, 2 GB RAM szemben az iPhone-nak kétmagos 1,3 GHz-es 1 GB RAM memóriával. Kijelzője a Galaxy S5-nek Full HD, gyönyörűen visszaadja a felvett videókat, illetve YouTubozásnál is nagyon kellemes a látvány.


4K-t is felvesz az S5, emellett pedig VÍZÁLLÓ a telefon. Azt csinálsz a pénzeddel amit akarsz, én ugyanezen döntés előtt álltam 1 hónapja, összehasonlítottam a két készüléket és az S5-öt választottam. Nem bántam meg :)

2015. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kérdező.. ***** válasza:
100%

Iphone 5s,hiába van az s5-nek 2x olyan erős hardvere ha a szoftvere szaggat.A szoftver számít elsősorban és az optimalizálás ami az iphone-ak erőssége.

Androidosból OnePlusOne/Nexus 6/Moto X 2014-et vennék ennyiért.

2015. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék hogy a levehető hátlappal mennyire vízálló az s5... hiába szép és jó papíron az s5 hardverilag, a szoftvere a csodálatos samsungos tákolmány.... Moto X,Nexus 5 vagy 6... inkább ezeket nézegesd meg
2015. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A hátlapon belülről egy gumis rész van ami szorosan védi körbe az érzékeny helyeket. Többször is volt már vízben a telefon, köszöni jól van. Szoftveres dolog meg csak régi Androidos sztereotípia, egyáltalán nem szaggat, pedig a problémásnak nevezett Lollipop van rajta...


Ki hogy osztja be a pénzét, mint mondtam nem kötelező rám hallgatni, de míg itt sokan a válaszolók közül max képen látták a két telefont én azért tudok nyilatkozni az egyik oldalról, mint felhasználó!

2015. máj. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Istenem, de imádom, mikor a hülye izél, hogy "jaaajjj mee hogy az Android erősebb"... istenem... mondjuk azért, mert az Androidnak egy kib*szott erőmű kell, hogy elfusson normálisan, ráadásul b*sszák optimalizálni...? iPhone hiába gyengébb, nagyon jól optimalizálják rá, sokkal gyengébb vason is sokkal gyorsabban, és folyamatosabban fut, mint az Android (kivéve persze a Nexusok, azokra normálisan optimalizálva van az Android, de azoknak is muszáj rohadt erősnek lenniük...) Ez szerintem inkább előny, nem hátrány.:)
2015. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én meg azt imádom, amikor úgy ajnároztok egy terméket, hogy nincs közvetlen tapasztalatotok vele. Annyiból áll a sz*r optimalizálás, hogy normális használat mellett csak 1 napot bír az akksi a Lollipop frissítés óta, na bumm... Attól, mert nem egyeznek az igényeink még nem kell azt mondani a másikra, hogy sz*r.
2015. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt többször is Androidos telefonom... ZTE Skate, Samsung Galaxy S3... plusz egy Nexus 5-öt volt szerencsém kipróbálni... nincs közvetlen tapasztalatom? Értem... Mellesleg az optimalizáltságnak mi köze az akksi üzemidejéhez? Egyébként egy szóval sem írtam az Androidra, hogy sz*r, nem is erre utaltam. De egy iPhone sokkal jobb, mint egy Samsung, ez tény. (Inkább az iPhone-t egy Nexussal kéne összehasonlítani, az méltó vetélytársa.) Ne értsd félre, elhiszem és tiszteletben is tartom, hogy valakinek a Samsung jobben tetszik, mert hát ízlések... Meg ilyen buta érvvet, hogy erősebb a hardware, ezért jobb a Samsung... Igen, nagyobb felbontásban tud felvenni, és szebb a kijelző, meg vízálló egy bizonyos szintig, ez igaz és helytálló, de hogy erősebb... na mindegy, bocsi, ha megbántottalak...
2015. máj. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*érvet
2015. máj. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!