Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek meg? Nokia...

Melyiket vennétek meg? Nokia Lumia 735 szolgáltatótól (Telekom) vagy Lumia 925 a B-teltől?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 14:34
 1/3 robidy válasza:
0%
Egyiket sem. Normális telefonokat szeretem. Sony vagy samsung. Nekem most acer z500 van de még azt sem cserélném el egy nokiára. Utálom a szovtvareét. Tiszta gagyi. De iphont sem vennék ha tehetném. Sajnos megvettem és utálom mint szart. Már áron alul is megszabadulnék töle. Csak mivel angliában vettem senki nem veszi meg mert nincs garanciám vagyis van de ottani volt.
2015. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Köszönjük első az Android fan dumát. előbbre lett vele a kérdező...


Nagyon is jók a WP-k, szemellenzősökre meg nem kell hallgatni.

Hát kérdező, a kettő közül nem is tudom.

A 735 újabb ugyan, de a 925 meg magasabb kategória volt. Rosszul szerintem egyikkel sem jársz.

925-nek talán valamivel jobb a kamerája, a hardver mindkettőben bőven elég a WP alá.

2015. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
735.első mennyiért s milyen iphonet akarsz eladni?
2015. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!