Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 vagy Iphone 6...

Sony Xperia Z3 vagy Iphone 6 plus?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?

2015. máj. 19. 20:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Sonyt az iphone 6 plus cak a bunko hulye proliknak van max sima iphone6 de ink sony
2015. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
sonyt
2015. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 kérdező.. ***** válasza:
80%
I6 Plus,androidból mást választanék.
2015. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez a kérdés olyan, mintha azt kérdeznéd, a Trabant, vagy a Ferrari a jobb. persze, hogy iPhone 6 Plus :D
2015. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Z3
2015. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint az IOS miatt az Iphone 6 Plust, de sok ismerős az Androidot válassza, mert neki az praktikusabb. Igazából mind a kettő csúcs kategória a maga nemében. Ha valakinek az IOS szükséges akkor nincs sok választása, szemben az Androiddal, ahol egyébként a Sony Z3 egy jó választás!
2015. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Android-ot ne vegyél akármilyen csúcsmodellről van szó.

Anno megrögzött iPhone hívő voltam, de mégis engedtem a kísértésnek. Vettem egy S3-at, de eltelt egy év és kezdett recegni a rendszer. Az összes android ebbe a hibába fog jutni. Hiába a sok mag meg minden más a rendszer elcseszett. Lehet jönni az előnyökkel, hogy letöltöm és telepítem a fizetős cuccokat, de inkább kiadok 5 ezret az általam használt dolgokra még pluszba.

Nincsenek alkalmazás fagyások, leállások. Gördülékenyebb a rendszer minden téren.


Visszagondolva egy 3gs a 3.1.2-es rendszerrel gyorsabb, mint egy S3-S4 néhol. Persze hardveresen nem nyújt annyit már...


Sima 6 is elég szerintem, bár már lehet kivárom a karácsonyt...

2015. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Próbáltam egyedi romokat, de végül ugyanoda jutottam. Visszaraktam a gyárit és eladtam.

2015. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 kérdező.. ***** válasza:
Nem is csoda ha már lassult,mivel megvetted a legszarabb androidos márkát,a samsungot.Vegyél nexust,oneplust,motorolát és azt próbáld belassítani.Nem értem az embereket,vesznek egy szar telefont és akkor egyből az op.rendszert hibáztatják,nem is inkább a márkát...Mivel a valódi android mindig is a nexus és motorola és oneplus lesz,a többi csak átszabott laggos szar.
2015. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan szar az összes. S3 a maga idejében jónak számított, de akkor is hülye voltam, hogy nem 5-ösre mentem. Alkalmazások, hogy fagynak az is gondolom ezen az egy modellen van csak így.
2015. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!