Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom át vinni?

Hogyan tudom át vinni?

Figyelt kérdés
Régi Sony Z men játszottam a Clash of Clans nevű játékkal és az a kérdésem hogy Iphone 6-ra át tudom vinni a karakteremet hogy meg maradjanak a mentések?

2015. máj. 21. 17:25
 1/1 anonim válasza:

Nos, az első tényező, amitől függ: Hozzá volt-e linkelve a Google+-hoz?

a) Igen. Ebben az esetben töltsd le ismét, majd csatlakozz ugyanahoz a Google fiókhoz. A játék beállításainál menj a ,,Link a device" menüpontra, ott pedig a ,,This is the old device"-ot válaszd ki. Végül pedig azt, hogy ,,I want to link to another device" gombra. Itt kapsz egy 2 percig érvényes kódot. Az iOS-es készülékeden szintén meg a ,,Link a device"-ra, ahol azt választod ki, hogy ,,This is the new device". Itt beírod a kódot, és ideális esetben a játék betölti a faludat.

b) Nem. Ebben az esetben írnod kell a Supercellnek, és tudnod kell:

- a falud pontos nevét

- a klán nevét, ahol legutóbb voltál

- a TH szintedet

- az XP szintedet

Tudod ezeket?

a) Igen. Akkor írj a Supercellnek, és visszakapod a faludat.

b) Nem. Kezdj egy új karriert.


Remélem segítettem!

2015. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!