Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem fogadja a...

A telefonom nem fogadja a hívásokat, nem lehet se telefonálni, sem sms-t küldeni rajta pár napja szerintettek vírussal lett megfertőzve? (lennt) Hova lehet vinni, sima telos szervízbe?

Figyelt kérdés

Nincs elállítva semmi,nincs hívás korlátozás vagy letiltás beállítva rajta.


Csak segélyhívást enged,ez van kiírva.Azt írja ki ezt a szolgáltatást nem engedélyezett.


Utoljára aki fel hívott annak a telefonja vírusos lett és én ma vettem êszre hogy baj van,mert ma akartam telefonálni.Lehet tőle kaptam el?


Alap telefonom,nagyon egyszerű van,nincs internetem mobilon.


Ötletek?


2015. ápr. 24. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy a számlát nem fizetted be, vagy a telefon lopott... Vírus, uram atyám...
2015. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Letíltották a hálózatról,gondolom használtan vetted
2015. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Használtan vettem igen,de nem kell részleteket fizetnem.


Mondom az ismerősömnek a szervízbe azt mondtàk vírust kapot,neki modern telója van.De hát más pénzéből mindig könnyű villogni.



Köszi a válaszokat!

2015. ápr. 24. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen vírusos baromság... az eredeti tulajdonos aki vette, részletre hozta ki de nem fizeti, inkább elpasszolta a telefont, ezért a szolgáltató letíltotta a hálózatról. Ne legyél már értetlen
2015. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!